Dzisiaj jest czwartek 1 października 2020, imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18077) SPORT FORUM FIRMY (5537) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Samorządowcy o modernizacjach dróg w gm. Ślesin i ... (2)E-mail z groźbą rozpylenia gazu bojowego. Alarm w ... (3)

Gospelowy koncert urodzinowy. To już siedemnasty sezon KGC

Dodano: 25.10.2019 10:30

Tej jesieni rozpoczęli swój siedemnasty sezon artystyczny. Konin Gospel Choir 24 listopada o godz. 17.00 w KDK świętować będzie kolejne urodziny. 

Z niesłabnącą pasją i entuzjazmem propagują muzykę gospel w mieście i regionie. Ich logo rozpoznawalne jest wśród miłośników tego gatunku w całym kraju. Wydarzenia muzyczne, które tworzą cieszą się od lat niesłabnącą popularnością. KONIN GOSPEL CHOIR to grupa wyjątkowych ludzi, którzy wspólnie muzykując dzielą się radością i pięknem chrześcijańskich wartości. 24 listopada świętować będą kolejne urodziny.

Na 16. Koncert Urodzinowy do Konińskiego Domu Kultury zaprasza sprawujące opiekę nad chórem Wielkopolskie Stowarzyszenie Gospel. Projekt współfinansowany jest ze środków finansowych Miasta Konina. Chórzyści wystąpią z towarzyszeniem znakomitych muzyków tworzących śląską grupę HOLY NOIZ, z którą współpracują już od 10 lat. Koniński chór przyzwyczaił nas do tradycji celebrowania swoich koncertów w towarzystwie wybitnych artystów. Wspomnijmy choćby: Grażynę Łobaszewską, Kayah, Natalię Kukulską, Mietka Szcześniaka, Kubę Badacha, Piotra Cugowskiego...

Gościem tegorocznej edycji będzie młody, niezwykle utalentowany wokalista, pianista, autor muzyki i tekstów Krzysztof Iwaneczko - absolwent wydziału jazzu Akademii Muzycznej w Bydgoszczy śmiało zaznaczający swoją obecność na polskiej scenie muzycznej po zwycięstwie w VI edycji The Voice of Poland w 2015 r. W styczniu tego roku ukazał się jego debiutancki album „Jestem”.

Koniński Dom Kultury, 24 listopada 2019 r. godz. 17,00, Bilety w cenie 20 zł, do nabycia w kasach KDK.

  • Gospelowy koncert urodzinowy. To już siedemnasty sezon KGC

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Przypomnijmy kto zalożył ten chor. Pozdro Fader Lechoooo ;)
Dodano: 25.10.2019 12:18    Przez: ~to ja

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.