Dzisiaj jest środa 3 czerwca 2020, imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18418) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 8oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:

Z ostatniej chwili. Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca 2020 roku

Polecamy:

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 28.10.2019 13:47
Źródło: LM.pl

Gdzie: Kino Centrum w KDK

Kiedy: niedziela, 17 listopada, godz. 14.00

Bilety dla rodziców i dzieci: 12 zł, warsztaty: 10 zł

Na przygodę nie z tej ziemi w towarzystwie przesłodkiego kosmicznego psiaka zapraszamy w niedzielę, 17 listopada do Kina Centrum! Kolejna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” z pewnością będzie pełna pozytywnych wrażeń!

Kino Centrum, Koniński Dom Kultury i elitarna sieć kin Europa Cinemas zapraszają w niedzielę, 17 listopada o 14.00 na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum”. Tym razem obejrzymy wspólnie film animowany ,,Mój przyjaciel Ufik”, a następnie będziemy się wspaniale bawić podczas warsztatów filmowo-artystycznych. W tym czasie rodzice obejrzą film wybrany specjalnie dla nich.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa. ,,Dzieciaki w Centrum” dla wielu konińskich rodzin stały się ulubionym sposobem spędzania niedzielnego popołudnia.

W niedzielę, 17 listopada o 14.00 zapraszamy rodziców i dzieci do obejrzenia filmu familijnego ,,Mój przyjaciel Ufik”. To zabawna opowieść o małym Willym, który przez przypadek trafia na niezwykłą planetę. Wszystko jest tam nie z tej ziemi, ale największym odkryciem jest Ufik - niesforny, uroczy psotnik o ośmiu łapkach i wielkim sercu. Aby odnaleźć drogę do domu, wspólnie wyruszają w fantastyczną podróż, podczas której przeżyją mnóstwo przygód i staną się najlepszymi przyjaciółmi!

Po filmie dzieci wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne prowadzone przez edukatorów z Konińskiego Domu Kultury. Nie zabraknie rozmów o roli filmów w naszym życiu, o tym jak rozwijają wyobraźnie, poszerzają spojrzenie na świat i zachęcają do podążania za marzeniami. Do tego dodamy zajęcia ruchowe, taneczne oraz tworzenie origami! Z pewnością będziemy się wspaniale bawić.

W czasie, gdy mali uczestnicy warsztatów będą rozwijać swoje umiejętności, rodzice wrócą do Kina Centrum, by obejrzeć film ,,Niezbędna konieczność”. To historia Pierra, który prowadzi spokojne życie w niewielkim, sennym francuskim miasteczku. Jak przystało na kapitana policji, każdy jego dzień jest perfekcyjnie zorganizowany, a przez to również przewidywalny. Przynajmniej do chwili, gdy nie ma kontaktu ze swoją rodziną. Główny bohater wydaje się jedyną osobą, która jest w stanie trzymać najbliższych w ryzach. Po śmierci ojca prowadząca popularną audycję w radiu matka Pierre’a rzuciła się w wir płomiennych romansów, a jego starszy brat oddał się osobliwemu hobby. Rodzinne relacje mogą ulec zmianie z chwilą, gdy w okolicy pojawia się atrakcyjna i nieco tajemnicza Juliette.

Na filmy do Kina Centrum zapraszamy wszystkich chętnych, a do udziału w warsztatach dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy rozpoczną się 12 listopada.

Dzieciaki w Centrum
17 listopada, niedziela

Godz. 14.00 – film ,,Mój przyjaciel Ufik” (czas 1 godz. 30 min.)

Godz. 15.30 – warsztaty dla dzieci

Godz. 15.30 – film dla rodziców ,,Niezbędna konieczność” (czas 1 godz. 39 min.)
 

Bilety na film dla dzieci i opiekunów: 12 zł

Warsztaty: 10 zł

  • Dzieciaki w Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.