Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19031) SPORT FORUM FIRMY (5413) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Derby na koniec rundy. Górnik p ... (1)Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (1)

Konin. Uroczysty apel i pieśni patriotyczne dla Niepodległej

Dodano: 6.11.2019 09:56
Źródło: LM.pl

Złożenie wieńców, uroczysta msza święta i koncert pieśni patriotycznych. Tak będą wyglądały tegoroczne obchody Święta Niepodległości w Koninie.

W poniedziałek, 11 listopada o godz. 9.45 prezydent Konina wspólnie z przewodniczącym Rady Miasta złoży wieniec pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. O godz. 10.00 w kościele św. Bartłomieja odprawiona zostanie msza święta za ojczyznę i tam też odbędzie się koncert pieśni patriotycznych.

Z fary o godz. 11.30 uczestnicy uroczystości przemaszerują na pl. Wolności, gdzie nie zabraknie okolicznościowych wystąpień i wręczenia odznaczeń. Prezydent Piotr Korytkowski przejmie tego dnia honorowy patronat nad Szwadronem Kawalerii Ziemi Konińskiej. A po Apelu Pamięci, złożone zostaną kwiaty pod tablicą pamiątkową.

  • Konin. Uroczysty apel i pieśni patriotyczne dla Niepodległej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.