Dzisiaj jest wtorek 7 kwietnia 2020, imieniny: Hermana, Rufina, Donata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17290) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (22) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 7oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
,,Kopernik" znów najlepszy. Grają też w Grarantann ... (0)Koninianie w "Kwarantańcu" polskich choreografów i ... (0)

Świąteczny spektakl ,,Gwiazdkowe marzenie"

Dodano: 21.11.2019 09:35
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 14 grudnia, godz. 16.00 i 18.00

Bilety: 12 zł

Zapraszamy na przepiękny, świąteczny spektakl ,,Gwiazdkowe marzenie". 14 grudnia, dwa razy – o godz. 16.00 i 18.00, zaprezentują się tancerze z zespołów działających w Konińskim Domu Kultury.

Wystąpią: FUKS Jacka Szczepankiewicza, CORTE Anny Cherniei, CODA Marty Merdzińskiej, Body and Soul Grzegorza Ambroziaka oraz tanecznej grupy akrobatycznej Justyny Chojnackiej. Tancerze wspierani filmami wyprodukowanymi przez AKF „Muza” Andrzeja Mosia, pokażą, o czym marzą dzieci na całym świecie, jak elfy pracują i bawią się, wreszcie… Czy Mikołaj naprawdę się pojawi? Szczegółów nie zdradzimy, ale pewne jest, że tańce elfów, klaunów, laleczek, ołowianych żołnierzyków i kelnerek z gorącą czekoladą spodobają się wam. Ba, może się okazać, że elfy nawet stoczą bitwę (wprawdzie tylko taneczną) o prezenty! Dodajmy, że popisom tancerzy towarzyszyć będzie porywająca muzyka. Jak napisał Ireneusz Ryś prowadzący Grupę Muzyczną AGHARTA w KDK:

Aniołowie grają w to grudniowe Święto
Mikołaj prezenty wiezie drogą krętą
Tańczą i śpiewają dzieciaki z KDK-u
Spójrz, ile radości jest w Małym Człowieku!

Zatem – obudźmy w sobie „Gwiazdkowe marzenie”, najlepiej w KDK 14 grudnia. Bilety na spektakle (o godz. 16.00 i 18.00) już można kupować w kasie KDK, cena 12 zł.  • Świąteczny spektakl ,,Gwiazdkowe marzenie"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.