Dzisiaj jest poniedziałek 28 września 2020, imieniny: Luby, Wacława, Salomona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18126) SPORT FORUM FIRMY (5535) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Świetny start sezonu KKSz, trzy medale na mistrzos ... (0)Sprawdzian przed startem ligi. Dwie porażki i zwyc ... (0)

"Chemia miłości" i "Wir" - spotkanie i koncerty artystów z Requiem Records

Dodano: 27.11.2019 17:06

Gdzie: Galeria CKiS Wieża Ciśnień

7 grudnia, g. 19.00

7 grudnia – REQUIEM RECORDS w WIEŻY CIŚNIEŃ

•    spotkanie z Łukaszem Pawlakiem z wytwórni „Requiem Records”
•    koncerty:
Marzena Majcher, Małgorzata Kubala „Chemistry of Love”,
Jerzy Przeździecki, Andrzej Karałow „Wir”

Dwa koncerty i spotkanie z założycielem wytwórni REQUIEM RECORDS Łukaszem Pawlakiem to ostatnia muzyczna propozycja Galerii CKiS „Wieża Ciśnień” w tym roku zatytułowana Requiem Records w Wieży Ciśnień. Wykonawcy wydali swoje płyty dla słynnej warszawskiej oficyny wydawniczej.

Jako pierwszy wystąpi duet Marzena Majcher (muzyka i wykonanie) i Małgorzata Kubala (sopran) z materiałem CHEMISTRY OF LOVE - cyklem kompozycji, który charakteryzuje się oryginalną koncepcją, polegającą na odnajdywaniu analogii pomiędzy muzyką a chemią. Muzyka jest inspirowana wzorami substancji chemicznych odpowiedzialnych za stan zakochania, potocznie nazywanych “chemią miłości”. Podczas koncertu zobaczymy wizualizacje zrealizowane przez Andrzeja Wojciechowskiego.

Duet Jerzego Przeździeckiego i Andrzeja Karałowa to prezentacja materiału z płyty „WIR”. Album ten to efekt współpracy młodego wirtuoza fortepianu, wybitnie zdolnego kompozytora Andrzeja Karałowa (laureat niezliczonej liczby nagród i wyróżnień) i jego starszego kolegi, doświadczonego performera i sound designera Jerzego Przeździeckiego (grał m.in. z Knittelem, Mazzollem, wydawał w Cocoon Records). Ich pierwsza wspólna płyta „Wir” została nagrana w tak zwanym systemie one—take i jest to improwizowana opowieść na fortepian i syntezatory modularne.

 

  • "Chemia miłości" i "Wir" - spotkanie i koncerty artystów z Requiem Records
  • "Chemia miłości" i "Wir" - spotkanie i koncerty artystów z Requiem Records

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:muzyka,   dźwięki,   galeria,   koncerty,   Wieża Ciśnień

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.