Dzisiaj jest niedziela 5 kwietnia 2020, imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17629) SPORT FORUM FIRMY (5475) PRACA (24) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zakaz wstępu do lasu. Wprowadzono czasowe ogranicz ... (10)Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (5)

Wystawa szopek bożonarodzeniowych

Dodano: 23.12.2019 14:23

Gdzie: Klasztor oo. Franciszkanów

Kiedy: od 24 grudnia 2019 r. do 26 stycznia 2020 r.

Najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe  

Ponad 40 niezwykłych szopek z Konina i regionu, zgłoszonych na 23. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY można oglądać w Klasztorze oo. Franciszkanów w Koninie od 24 grudnia 2019 r. do 26 stycznia 2020 r.  

Tegoroczne szopki to jak zawsze niezwykła różnorodność, feeria barw, wiele nieoczekiwanych pomysłów i nowych materiałów, z których zbudowane są prace, np. użyto śrubek, klamerek, elementów stworzonych na drukarce 3D. Te wyjątkowe szopki to przede wszystkim jednak duch świąt Bożego Narodzenia zawarty w małych formach plastycznych, które nie tylko cieszą oko, ale są także okazją do wspaniałej, wspólnej zabawy dzieci i dorosłych. Serdecznie zapraszamy na wystawę odwołującą się do jednaj z najpiękniejszych świątecznych tradycji.

Dziękujemy uczestnikom za wszystkie prace i zapraszamy na podsumowanie Konkursu oraz wręczenie nagród, które nastąpi 26 stycznia o g. 11.00 w Klasztorze oo. Franciszkanów.
Wystawę przygotowało Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

  • Wystawa szopek bożonarodzeniowych

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szopki,   wystawa,   Boże Narodzenie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.