Dzisiaj jest poniedziałek 21 września 2020, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17946) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa Okręgu na Jeziorze Pątnowskim. 60 lat ... (0)Strażacy uratowali kota uwięzionego w przewodzie w ... (6)

Dzieciaki w Centrum: czas na karnawał!

Dodano: 9.01.2020 14:24
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: niedziela, 26 stycznia, od godz. 14.00

Bilety: kino - 13 zł, warsztaty - 10 zł 

Dobre, europejskie kino, szalone warsztaty filmowo-artystyczne w karnawałowym klimacie oraz świetna zabawa – taki jest plan na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum” w niedzielę, 26 stycznia.

Najbliższe spotkanie ,,Dzieciaków w Centrum” zapowiada się niezwykle interesująco. Najpierw dzieci razem z rodzicami obejrzą film ,,Angry Birds 2”, następnie młodzież wybierze się na warsztaty, a dorośli wrócą do kina, by obejrzeć film ,,Kod Dedala”.

,,Angry Birds 2” to przygodowy film familijny opowiadający o znanych z komputerowej gry Angry Birds oraz Zielonych Świnkach. Gdy wróg pojawia się na wyspach, które zamieszkują bohaterowie, nadchodzi czas, by się zjednoczyć i stworzyć super drużynę, która ocali ich domy.

Rodziców zaprosimy natomiast na film ,,Kod Dedala”. To trzymający w napięciu thriller z zaskakującym zakończeniem. Opowiada historię dziewięciu tłumaczy, którzy zostają zamknięci w luksusowym bunkrze. Ich zadaniem jest praca nad przekładem książki, na którą czekają miliony fanów. Praca marzeń okazuje się jednak więzieniem, a brak kontaktu ze światem i rygorystyczne zasady budzą frustracje. Kiedy fragment książki, wraz z żądaniem okupu, pojawia się w Internecie, rozpoczyna się polowanie na winnego i wyścig z czasem.

W czasie, gdy rodzice będą oglądać film, najmłodsi wybiorą się na warsztaty. Będzie im towarzyszył klimat karnawału, dlatego zapraszamy dzieci, by przebrały się za ulubione postaci czy zwierzątka. Świetna zabawa gwarantowana!

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

Na filmy do Kina Centrum zapraszamy wszystkich chętnych, a do udziału w warsztatach dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona (30 dzieci). Warsztaty są płatne (10 zł). Zapisy już trwają.

Dzieciaki w Centrum
26 stycznia, niedziela

Godz. 14.00 – film ,,Angry Birds 2” (czas 1 godz. 36 min.)

Godz. 15.45 – warsztaty dla dzieci

Godz. 15.45 – film dla rodziców ,,Kod Dedala” (czas 1 godz. 45 min.)

Bilety na film dla dzieci i opiekunów: 13 zł

Warsztaty: 10 zł

  • Dzieciaki w Centrum: czas na karnawał!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.