Dzisiaj jest piątek 3 kwietnia 2020, imieniny: Ryszarda, Antoniego, Pankracego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17427) SPORT FORUM FIRMY (5474) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 2oC
Jutropogoda
8 / 2oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (3)Pracownicy pogotowia mają miejsce odpoczynku międz ... (4)

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 11.02.2020 11:46
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: niedziela, 23 lutego

Bilety na film 13 zł, warsztaty 10 zł

,,SuperPies i TurboKot” dla dzieci oraz francuski komediodramat ,,Sybilla” dla rodziców, a do tego warsztaty filmowo-artystyczne pełne świetnej zabawy – taki jest plan na kolejną edycję projektu ,,Dzieciaki w Centrum”. Zapraszamy w niedzielę, 23 lutego o 14.00.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum realizują projekt ,,Dzieciaki w Centrum” wspólnie z elitarną siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat. W programie spotkań, które odbywają się raz w miesiącu znajdują się: dobre, europejskie kino, warsztaty filmowo-artystyczne i wspaniała zabawa.

W lutym zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnego obejrzenia filmu ,,SuperPies i TurboKot”. To dopiero będzie kosmiczna opowieść! SuperPies wraca po 50 latach w kosmosie, by odnaleźć swojego właściciela. Na swoje nieszczęście, trafia do małego miasteczka, gdzie złowrogi glina Niemilak prowadzi obławę na bezbronne zwierzęta. Z pomocą SuperPsu przychodzi... TurboKot! Zanim jednak wspólnymi siłami odnajdą dom, czeka ich masa przygód, dzięki którym odkryją w sobie moc superbohaterów.

Po filmie najmłodsi widzowie wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne, gdzie pod okiem instruktorów z Konińskiego Domu Kultury będą rozwijać swoje pasje plastyczne, taneczne oraz rozmawiać o filmach i ich przesłaniu.

W tym czasie rodzice wrócą do kina i obejrzą francuski komediodramat ,,Sybilla”. Historia zmęczonej pracą psychoterapeutki, która postanawia wrócić do swojej pierwszej i największej pasji, jaką jest pisanie. Książka ma być nowym impulsem we wpadającym w monotonię dnia codziennego życiu kobiety. Zanim jednak na dobre zabierze się za realizację swojego planu, w jej gabinecie niespodziewanie pojawia się nowa pacjentka. Jest nią piękna i nieco rozhisteryzowana Margot. Młoda aktorka, będąca u progu kariery, zwraca się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu ważnego życiowego dylematu. Początkowo sceptycznie nastawiona Sybilla odkrywa, że Margot staje się dla niej źródłem inspiracji. Fascynację od obsesji dzieli tylko jeden krok, zwłaszcza że tytułowa bohaterka coraz bardziej angażuje się w burzliwe życie swojej pacjentki. Ożywają wspomnienia, prowadzące do nieuniknionej konfrontacji z przeszłością.  

Na filmy do Kina Centrum zapraszamy w niedzielę, 23 lutego, wszystkich chętnych, a do udziału w warsztatach dzieci w wieku 6-10 lat po wcześniejszym zgłoszeniu w Impresariacie KDK, także telefonicznie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Udział w warsztatach kosztuje 10 zł. Zapisy już trwają.

 

Dzieciaki w Centrum
23 lutego, niedziela

Godz. 14.00 – film ,,SuperPies i TurboKot” (czas 1 godz. 30 min.)

Godz. 15.40 – warsztaty dla dzieci

Godz. 15.40 – film dla rodziców ,,Sybilla” (czas 1 godz. 40 min.)

Bilety na film dla dzieci i opiekunów: 13 zł

Warsztaty: 10 zł

  • Dzieciaki w Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.