Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17476) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielona edukacja na terenie Parku im. Fryderyka Ch ... (7)Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypad ... (1)

"Kobiety z pasją" - otwarte spotkanie w ramach KMK 2020

Dodano: 18.02.2020 14:29

Gdzie: Konin, CKiS przy ul. Okólnej

Kiedy: 1 marca, godz.17.00

Wstęp wolny 

Kobiety z pasją 2020. Lubią podróżować, kochają charty i sztukę, górskie wspinaczki i kolekcjonują interesujące przedmioty.

Mowa o „Kobietach z pasją”, które o swoim hobby opowiedzą w ramach projektu Konin Miasto Kobiet w niedzielę, 1 marca o godz. 17.00 w CKiS przy ul.Okólnej w Koninie. Jedną z bohaterek będzie Katarzyna Mijakowska, prawdziwa miłośniczka chartów. O swoich zainteresowaniach opowie także konińska malarka Krystyna Ruminkiewicz. To jej obraz stał się motywem tegorocznej grafiki do Miasta Kobiet. Kobietą z pasją jest również konińska radna Emilia Wasielewska, która kocha dalekie i samotne podróże, a także Aleksandra Kwiatkowska. Znajomi mówią o niej Kozica bo zdobyła większość szczytów w Tatrach. Poza tym kolekcjonerka widokówek, a jej zbiór to blisko 16 tysięcy egzemplarzy. Do tegorocznego grona Kobiet z pasją dołączyła także Katarzyna Piasecka, tzw. Druciara, która wytwarza różne cuda na swoich ulubionych drutach. Wstęp wolny.

  • "Kobiety z pasją" - otwarte spotkanie w ramach KMK

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kobiety z pasją 2020,   Konin Miasto Kobiet 2020,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.