Dzisiaj jest niedziela 5 lipca 2020, imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18005) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (30) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 19oC
Jutropogoda
21 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (0)Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (2)

Kino Centrum zaprasza od 6 czerwca

Dodano: 29.05.2020 12:30
Źródło: LM.pl

Kino Centrum wznawia seanse od 6 czerwca!

Czekaliśmy na ten dzień z utęsknieniem. Kino Centrum wznawia seanse od 6 czerwca. Przygotowujemy się do wznowienia pracy kina pod kątem repertuaru i wymogów sanitarnych.

W czerwcu, od poniedziałku do piątku, odbywać się będą dwa seanse dziennie, tj. o godz. 17.00 i 20.00. W weekendy dodatkowy seans dla najmłodszych widzów o godz. 14.00. W sali kinowej na jednym seansie będzie mogło przebywać maksymalnie 220 osób (50% widowni). 

Zachęcamy do kupna biletów online oraz do płatności w kasie kina kartą. Prosimy także o przestrzeganie zasad obowiązujących podczas pandemii: zachowanie dystansu społecznego 2 m, nie dotyczy to osób niepełnosprawnych, które potrzebują asystenta. W sali należy zająć miejsce wskazane na bilecie.

Informujemy jednocześnie, że w obiekcie zamknięte zostają szatnie. W toaletach na parterze mogą przebywać jednocześnie dwie osoby.

W sali kinowej obowiązuje nadal nakaz zasłaniania ust i nosa.

Repertuar kina opublikujemy wkrótce.

  • Kino Centrum zaprasza od 6 czerwca

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   Kino Centrum,   filmy w Koninie,   kino w Koninie,   ilovekdk,   kulturawKoninie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.