Dzisiaj jest środa 23 września 2020, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17923) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawiedliwa transformacja. Będą rozmawiać z miesz ... (2)Bohaterski czyn policjantów. Wynieśli kobietę z pł ... (1)

spektakl dla dzieci "Żubr Pompik" - Malta na bis w Koninie

Dodano: 27.07.2020 14:43

Podczas Malty na bis w Koninie nie zabraknie również teatralnej uczty dla najmłodszych widzów! A zaserwują ją artyści znani w Koninie z poprzednich edycji Malta Festiwal na bis.

Mowa oczywiście o Teatrze Fuzja z Poznania, tworzącym projekt  Malta Kids, czyli teatralną przestrzeń dla dzieci. Aktorzy zaproponują „Żubra Pompika” (na podstawie książki Tomasza Samojlika) – czyli rzecz o nietuzinkowym, lekko szalonym podejściu do życia, rzecz o przyjaźni, oddaniu i życiu zgodnym z przyrodą. Spektakle Fuzji skomponowane są w żywym planie, z dynamiczną akcją i energetyczną muzyką oraz wpadającymi w ucho piosenkami. „Żubr Pompik” jest światem stworzonym na dźwiękach, które na żywo zostaną wykonane w trakcie spektaklu.

Teatr Fuzja jest poznańskim teatrem alternatywnym. Teatr rozpoczął działalność w 2006 roku. Liderami i założycielami teatru są reżyserzy i aktorzy – Anna i Tomasz Rozmianiec. Fuzja ruchu, dźwięku, obrazu, rytmu i słowa, to język teatru, w którym zespół realizuje się najpełniej. W repertuarze ma 12 spektakli dla dzieci, które prezentowane były na terenie całej Polski, w tym również w ramach Generatora Malta.

22 sierpnia g. 12.00 (sobota), plac przy CKiS 
bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie CKiS przy ul. Okólnej

  • spektakl dla dzieci "Żubr Pompik" - Malta na bis w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dzieci,   spektakl,   Teatr Fuzja,   CKiS,   Malta na bis

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.