Dzisiaj jest środa 23 września 2020, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17923) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawiedliwa transformacja. Będą rozmawiać z miesz ... (2)Bohaterski czyn policjantów. Wynieśli kobietę z pł ... (1)

YoenNa „Odmęty” - Malta na bis w Koninie

Dodano: 27.07.2020 15:10

Podczas drugiego dnia Malty na bis w Koninie zobaczymy projekt „Odmęty” artystki znanej jako YoenNa.

YoenNa to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i tancerka. Brała udział w  wielu polskich projektach muzycznych (m.in. Whoa! Squad, Miau). Występowała na scenach Teatru Nowego, Polskiego i Animacji w Poznaniu. Jej twórczość krąży wokół różnych gatunków muzycznych (od soulu, przez cold wave, electro pop i ballady). Nagrodzona m.in. na zeszłorocznej edycji Festiwalu Słowa w Piosence FRAZY.

YoenNa „Odmęty” to koncert performatywno-teatralny składający się z trzynastu piosenek. W większości są to utwory w języku polskim. Na scenie razem z solistką pojawią się tancerze, którzy ruchem wprowadzą słuchaczy w świat przedstawiony, tworzony przez utwory muzyczne i ambientowe przejścia dźwiękowe.

Muzyka grana przez artystkę to elektronika złożona z instrumentalnych i wokalnych pętli. Dźwiękom towarzyszą nieoczywiste teksty, poetycka narracja oraz ruch aktorów/tancerzy.

„Odmęty” to podróż przez piaszczyste wybrzeża oceanów, lekkie i przyjemne kołysanie wiatru, ale też zanurzenie w mroczne i brudne głębiny ludzkich emocji i przeżyć. Adresatem koncertu może być każdy, ponieważ występ składa się z piosenek zahaczających o różne style i gatunki muzyczne oraz gra na emocjach, których każdy kiedyś doświadczył. Natomiast piosenka podana po aktorsku oraz liczne improwizacje ruchowe i choreografie zapewnią słuchaczom widowisko z pogranicza wielu gatunków artystycznych.

22 sierpnia, g. 18:30, plac przy CKiS w Koninie
bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie CKiS, ul. Okólna 47a

  • YoenNa „Odmęty” - Malta na bis w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   muzyka,   taniec,   Malta na bis w Koninie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.