Dzisiaj jest niedziela 20 czerwca 2021, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16475) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin Cup 2021. Potrójna wygrana Agaty Dahlke-Burd ... (0)Akademia Przedsiębiorczości w I LO. Otworzą sklep ... (0)

Dzieciaki w Centrum i kryminalne zagadki

Dodano: 7.09.2020 13:25
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury 

Kiedy: 27 września, niedziela, start 14.00

Bilety na filmy dla dzieci i rodziców: 13 zł

Warsztaty: bezpłatne

Niedziela pełna świetnej zabawy w towarzystwie dobrych filmów – taki będzie 27 września w Kinie Centrum. Zapraszamy do udziału w projekcie ,,Dzieciaki w Centrum”!

Wystartujemy o godz. 14.00 zapraszając na film ,,Tarapaty 2”. To opowieść dla całej rodziny z wartościowym przesłaniem. Młodzi widzowie przekonają się, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie oraz że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza. ,,Tarapaty 2” to druga część przygód zgranego duetu: Julki i Olka, którzy będą się starali rozwiązać kryminalną zagadkę. Na horyzoncie pojawi się też Felka – zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Dzieci muszą odnaleźć obraz skradziony z Muzeum Narodowego w Poznaniu i odkryć tożsamość złodzieja.

W „Tarapatach 2” zobaczymy znanych z poprzedniej części Jakuba Janotę-Bzowskiego, wcielającego się w rolę Olka oraz Joannę Szczepkowską, która zagra profesor Strzałkowską, ciotkę filmowej Julki. W roli Julki zobaczymy Polę Król, a Felkę zagra Mia Goti.

Po filmie familijnym zaprosimy dzieci na warsztaty artystyczne prowadzone przez instruktorów z Konińskiego Domu Kultury. My również będziemy rozwiązywać kryminalne zagadki. Nie zabraknie ulubionych przez najmłodszych zajęć plastycznych i tanecznych.

W czasie gdy dzieci będą uczestniczyć w warsztatach artystycznych, rodzice i opiekunowie wrócą do sali Kina Centrum, by obejrzeć film ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.

To poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, którymi żyła cała Polska. Tomasz Komenda, główny bohater filmu Jana Holoubka – reżysera entuzjastycznie przyjętego serialu „Rojst” – jako młody chłopak trafił do więzienia. Został oskarżony i skazany za zbrodnie, których nie popełnił. W więzieniu spędził całą swoją młodość, czekając, aż sprawiedliwość znowu stanie po jego stronie. Jedyne na co mógł liczyć, to rodzina, która nigdy nie zwątpiła w jego niewinność. 

Na projekt ,,Dzieciaki w Centrum” Koniński Dom Kultury i Kino Centrum zapraszają wspólnie z siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat.

Pokazy filmowe oraz warsztaty dla dzieci organizujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Dzieciaki w Centrum

Niedziela, 27 września

14.00 – film familijny ,,Tarapaty 2” – czas: 1 godz. 30 min.

15.45 – warsztaty dla dzieci

15.45 – film dla opiekunów ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” – czas: 1 godz. 56 min.

Zgłoszenia dzieci w wieku 6-10 lat pod nr tel. 63 211 31 33 wew. 29.

Bilety na film dla dzieci i opiekunów: 13 zł

Warsztaty: bezpłatne (warunkiem jest przyniesienie własnych kredek, które będą potrzebne dzieciom na zajęcia plastyczne. Posiadanie własnych przyborów jest związane z obostrzeniami COVID 19).

  • Dzieciaki w Centrum i kryminalne zagadki

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.