Dzisiaj jest czwartek 22 października 2020, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16507) SPORT FORUM FIRMY (5541) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Amers odnaleziony w polu. Pies wymaga opieki weter ... (1)Piłkarska kolejka: Jak nie teraz to kiedy? Górnik ... (0)

Anioł zaśpiewa w kościele św. Wojciecha

Dodano: 21.09.2020 12:53

Gdzie: Konin, parafia św. Wojciecha

Kiedy: 27 września, godz. 18.00

Projekt „Trzeźwienie przez kulturę” wraca po wakacjach do morzysławskiej świątyni! W ostatnią niedzielę miesiąca, 27 września, o godz. 19.00 w kościele św. Wojciecha w Koninie Morzysławiu odbędzie się koncert Magdy Anioł, której na gitarze akompaniować będzie Adam Szewczyk – znakomity gitarzysta i kompozytor.

Magda i Adam jako małżeństwo muzyczne są bardzo zajętymi ludźmi. Poza śpiewaniem Magda Anioł uczy też wychowania muzycznego w szkole w Katowicach. Adam Szewczyk, oprócz tego, że gra w zespole i pisze dla niego piosenki, jest wykładowcą w Akademii Muzycznej w Katowicach. Korneliusz Pacuda znany i ceniony dziennikarz muzyczny wspomina współpracę z Magdą Anioł z łezką w oku - Była bardzo młoda, bardzo zdolna, miała ciekawy głos i czuła folk - ocenia Pacuda. - Namówiłem ją, żeby wystąpiła w Mrągowie - opowiada. Dziewczyna z gitarą i ciepłym głosem potrafiła podbić serca amatorów country. Za kilka lat miała otrzymać tytuł „Królowej Polskiego Country” i pierwsze miejsce na Festiwalu Country Europa. - Potem nagrała countrującą płytę z Adamem Szewczykiem - przypomina Pacuda. - I była to już wyższa szkoła jazdy. - Magda poszła w dobrym, oryginalnym kierunku. - Gdy po latach poszedłem na jej koncert, spodobało mi się to, co robi!

Przypomnijmy, że koncert może odbyć się dzięki współfinansowaniu przez prezydenta miasta Konina i proboszcza miejsca, przy współpracy z KDK. Organizatorami projektu są tygodnik „Adalbertus” i diecezjalny duszpasterz trzeźwości. Zgodnie z zaleceniami, podczas koncertu obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk. Wstęp wolny!

 

  • Anioł zaśpiewa w kościele św. Wojciecha

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   kościół św. Wojciecha

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.