Dzisiaj jest niedziela 25 lipca 2021, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15833) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ślesin. Podwodny dron pomógł znaleźć ciało zaginio ... (0)Ogólnopolskie Spotkania Trzeźwościowe po rocznej p ... (2)

Moje spotkanie z muzeum

Konkurs plastyczny

Dodano: 26.09.2020 16:14

Co: Konkurs plastyczny "Moje spotkanie z muzeum"

Gdzie: Muzeum Okręgowe w Koninie

Kiedy: zgłoszenia można wysyłać do 11 grudnia 2020 r. 

Już po raz kolejny Muzeum Okręgowe w Koninie zaprasza młodych, utalentowanych mieszkańców Konina i regionu konińskiego do udziału w konkursie plastycznym Moje spotkanie z muzeum.

Jesteście uczniami szkół lub przedszkoli z Konina i powiatu konińskiego? Podczas wizyty w muzeum coś szczególnie Was urzekło, wzruszyło, a może zaskoczyło? Czujecie, że rysunek lub malarstwo to dla Was najbardziej naturalna forma wyrażania emocji i utrwalania wrażeń? To znaczy, że to konkurs właśnie dla Was. Na prace przedstawiające wspomnienia z wizyty w muzeum – niekoniecznie tym konińskim – czekamy do 11 grudnia w Muzeum Okręgowym w Koninie. 

„Moje spotkanie z muzeum” to konkurs plastyczny, który już na stałe wpisał się w program Muzeum Okręgowego w Koninie. Jego popularność wśród dzieci i młodzieży wzrasta z każdą kolejną edycją. Z przyjemnością obserwujemy, jak bardzo angażują się nasi najmłodsi goście w przygotowanie prac konkursowych. Są one efektem dużej wyobraźni, talentu i pracowitości. Z drugiej strony, konkurs ten pozwala nam utrzymać stały, bliski kontakt z odwiedzającymi nas dziećmi. Dzięki temu wiemy, co robi na nich największe wrażenie i co jest dla nich najbardziej interesujące.  Wiedza ta jest pomocna w przygotowywaniu kolejnych wydarzeń edukacyjnych. Z dumą spoglądamy również na rozkwitające w naszych salach wystawowych młode talenty.

Nieustająco zachęcamy do odwiedzin i mamy nadzieję, że przyczynią się one do powstania ciekawych prac. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę wykonaną dowolną techniką, którą należy dostarczyć do Muzeum do 11 grudnia. Wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbędzie się w piątek, 18 grudnia, o godz. 12.00.

Szczegóły na temat konkursu, regulamin i formularz konkursowy znajdziecie pod linkiem: http://muzeum.com.pl/konkurs-plastyczny-moje-spotkanie-z-muzeum-2/

  • Moje spotkanie z muzeum
  • Moje spotkanie z muzeum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.