Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17629) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (4)

Duet Wójcik & Sarniak

Muzeum Bardów

Dodano: 28.09.2020 10:34

Co: Duet Wójcik & Sarniak 

Muzeum Okręgowe w Koninie

Kiedy: 20.11.2020 r., godz. 19.00

Duet Wójcik & Sarniak w spichlerzu!

Paweł Wójcik i Tomasz Sarniak to niebanalny duet o wielkiej sile wyrazu. Artyści wystąpią 20 listopada w spichlerzu, w ramach projektu Muzeum Bardów, realizowanego w Muzeum Okręgowym w Koninie. Zapraszamy!

Paweł Wójcik –  pieśniarz, autor tekstów, kompozytor, nazywany płockim bardem, śpiewa na swój sposób o sprawach, które wszystkich nas dotyczą, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić. Od początku towarzyszy mu klawiszowiec – Tomasz Sarniak. Na początku Paweł Wójcik wraz z Tomaszem Sarniakiem nagrali dwie amatorskie płytki Toasty i Koniaczek, które powstawały w prywatnym mieszkaniu Tomasza. W roku 2013 zadebiutowali profesjonalną płytą Piosenki ze szkłem. Album jest kompilacją dwóch pierwszych, samizdatowych produkcji duetu Wójcik & Sarniak. W październiku 2014 roku ukazała się ich druga płyta Obrazki. Znajdują się tu utwory inspirowane twórczością lub życiem malarzy, poetów, pisarzy, pieśniarzy, którzy wywarli wpływ na życie i twórczość Pawła Wójcika.

Artysta piosenki pisze od 2011 r. Zdobył m.in. nagrodę im. Wojtka Bellona na 48. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Grand Prix, Nagrodę Publiczności i Nagrodę Dziennikarzy na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej OSPA w Ostrołęce, Grand Prix im. Jonasza Kofty 31. Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2013 oraz nagrodę publiczności na Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego – Nadzieja w Kołobrzegu.

Projekt Muzeum Bardów, realizowany przez Muzeum Okręgowe w Koninie od roku 2019, to próba otwarcia muzealnych wnętrz na nowe, muzyczne zjawiska. Do wyjątkowych przestrzeni zapraszani są jedynie tacy artyści i zespoły, których twórczość właśnie w tak niezwykłych wnętrzach ma szansę wybrzmieć na nowo i z nową mocą.

 

Koncert, zaplanowany pierwotnie na marzec, musiał zostać przełożony z uwagi na pandemię COVID-19. Wszystkie zakupione wówczas bilety będą honorowane na koncercie 20 listopada.

 

Koszt biletu: 25 zł
Liczba miejsc ograniczona.
Bilety do nabycia w kasie muzeum od 29 września.

  • Duet Wójcik & Sarniak
  • Duet Wójcik & Sarniak

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.