Dzisiaj jest sobota 23 stycznia 2021, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17624) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 2oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
0 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tradycja podtrzymana. Samorządowcy wspólnie kolędo ... (0)Konin. Muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klo ... (0)

Dzieciaki w Centrum

Dodano: 9.10.2020 10:54
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 25 październik, godz. 14.00

Warsztaty dla dzieci bezpłatne

Filmy: 13 zł

Projekt ,,Dzieciaki w Centrum”, czyli dobre filmy i dużo świetnej zabawy, już 25 października w Kinie Centrum. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego spędzenia niedzieli w wyjątkowy sposób.

Wystartujemy o godz. 14.00 zapraszając na film ,,Magiczne muzeum”. To opowieść dla całej rodziny z wartościowym przesłaniem. Harvie jest inteligentnym chłopcem, którego rozsadza energia. Ma teraz jeden cel — chce ukończyć ostatni poziom gry komputerowej. Kiedy znalazłby się w Galerii Sławnych Graczy, jego ojciec wreszcie byłby z niego dumny. Skończenie gry staje się początkiem prawdziwej przygody, która zabierze chłopca, jego psa i przyjaciółkę Monikę do zapomnianego muzeum starych lalek. Gdy chłopiec przypadkiem uaktywni legendarny magiczny dysk, wszystkie lalki ożyją. A wraz z nimi straszny Władca Marionetek. Kiedy Harvie zda sobie sprawę z tego, jakie złe moce uwolnił, będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by ocalić nie tylko siebie i przyjaciół, ale całe miasto.

Po filmie familijnym zaprosimy dzieci na warsztaty filmowo-artystyczne prowadzone przez instruktorów z Konińskiego Domu Kultury. Nie zabraknie rozmów o filmach i ich znaczeniu w naszym życiu. Będą zajęcia ruchowe oraz plastyczne.

W czasie gdy dzieci będą uczestniczyć w warsztatach rodzice i opiekunowie wrócą do sali Kina Centrum, by obejrzeć włoską komedię ,,Sami bez mamy”. Sam tytuł filmu sugeruje… katastrofę. To historia pewnej rodziny, w której dotychczasowy porządek zostaje zakłócony, gdy troskliwa mama wyjeżdża, a dzieci trafiają pod skrzydła skoncentrowanego na pracy ojca. W filmie ,,Sami bez mamy” katastrofa, której się domyślacie, jest nie tylko spektakularna, ale też bardzo śmieszna. Bo przecież trudno nie płakać ze śmiechu, gdy główny bohater, Carlo pojawia się na zebraniu zarządu swojej firmy z... króliczymi zębami. Komedia odniosła ogromny sukces we Włoszech i trzeba zaznaczyć, że ma też drugie dno. Sprawia, że rodzice zaczynają się zastanawiać, czy aby na pewno poświęcają swoim dzieciom wystarczająco dużo czasu i uwagi.

Na projekt ,,Dzieciaki w Centrum” Koniński Dom Kultury i Kino Centrum zapraszają wspólnie z siecią kin Europa Cinemas. Naszą misją jest przybliżenie młodszej i starszej publiczności osiągnięć kina europejskiego. Projekt ,,Dzieciaki w Centrum” zakłada edukację filmową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-10 lat.

Pokazy filmowe oraz warsztaty dla dzieci organizujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

  • Dzieciaki w Centrum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.