Dzisiaj jest czwartek 22 października 2020, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16842) SPORT FORUM FIRMY (5541) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 13oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Amers przygarnięty przez obcą osobę. Właściciele p ... (10)Wojewoda wielkopolski podjął decyzje w sprawie szp ... (0)

MDK zaprasza - Warsztaty i koncert !

Warsztaty perkusyjne

Dodano: 12.10.2020 13:12

Warsztaty perkusyjne i koncert Wolf Spider 

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie 

30 października,  godz. 10-22

 

 

Gra na perkusji to Twoja pasja, a Charles Robert Watts to Twój jeden z  idoli ? Jeśli tak, to koniecznie musisz zapisać się na warsztaty, które odbędą się 30 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie. Wieczorem zapraszamy na koncert Wolf Spider i Big Band MDK.

 

Warsztaty perkusyjne poprowadzi Beata Polak od godz. 10 do 15. Koszt 50 zł, liczba miejsc ograniczona. Zapisy w sekretariacie MDK.  Natomiast o godz. 20 rozpocznie się koncert Wolf Spider, jako support wystąpi Big Band MDK pod kierownictwem Szymona Wieczorkiewicza. Bilety w cenie 10 zł w sprzedaży od poniedziałku.

 

 

Beata Polak ukończyła  Akademię Muzyczną w klasie perkusji. Jest nauczycielem dyplomowanym w Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu.

Jej pierwszy zespół nu metalowy Syndicate zadebiutował w 1999r. płytą „Head Over Heels” , a wcześniej  na Festiwalu Węgorzewo '97  otrzymała nagrodę „Największej Indywidualności Muzycznej”. Podejmuje również współpracę z zespołami 2TM2,3 i Armia. W 1998 r. Beata udziela się w zespole Houk  i nagrywa kilka piosenek dla Maryli Rodowicz. W  2001 r. rozpoczyna współpracę z zespołem Arka Noego i 2-krotnie odbywa trasy koncertowe dla Polonii po Stanach Zjednoczonych. W 2011 r. rozpoczyna współpracę z zespołem Wolf Spider. Od 2012 r. współpracuje z Dziewczęcym Chórem Skowronki. W 2015 r. bierze udział w nagraniu kilku piosenek na płytę „Byle być sobą” Michała Szpaka. W 2017 r. wraz z gitarzystą Piotrem „Mańkoverem” Mańkowskim wydaje cykl 9-ciu edukacyjnych odcinków video dla Magazynu „Perkusista” pt. ”Zagraj w To z Kobietą”. Również w 2018r. przyjmuje zaproszenie od norweskiego wokalisty Jorn’a Lande do współpracy z jego zespolem Jorn,  czego zwieńczeniem jest płyta koncertowa DVD i Blue Ray „Live On Death Road” z koncertu w Mediolanie. W tym samym roku dołącza do projektu muzycznego „Stutthof. Apel Cieni”, obok wokalisty Armii – Tomasza Budzyńskiego, basisty – Darka Budkiewicza i eksperymentatora muzyki elektronicznej – Michała Jacaszyka wykonując muzykę do poezji więźniów obozu koncentracyjnego w Stutthofie.

Obecnie Beata Polak gra na stałe w zespole 2TM2,3 , Wolf Spider, Tomasz Budzyński , w projekcie muzycznym  Stuttho  oraz współpracuje z Dziewczęcym Chórem Skowronki.

 

Wolf Spider - zespół thrashmetalowy. Powstał w 1985 roku w Poznaniu.
Zespół ma na swoim koncie koncerty m.in. na Metalmanii '86, '87, '88, '90, Rock Opole '88, Metal Battle, FMR w Jarocinie, gdzie w 1987r został jednym z 3 laureatów, w Czechosłowacji, na Węgrzech.Swój ostatni koncert przed zawieszeniem działalności zespół zagrał w 1991 roku, występując przed Deep Purple w poznańskiej Arenie.

W lutym 2012 r. , po kilku miesiącach przygotowań, Wolf Spider powrócił na scenę. Po reaktywacji zespół zagrał serię koncertów w całej Polsce, wystąpił na kilku festiwalach, odbył udaną trasę po Chinach w 2014 r., oraz nagrał nowy album, "V", który ostatecznie ukazał się w październiku 2015.  Kolejne lata to koncerty i przygotowania do nowej płyty, która jest w fazie nagrań i za kilka miesięcy będzie miała swoją premierę.
   • MDK zaprasza - Warsztaty i koncert !

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:warsztaty,   perkusja,   koncert

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.