Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16905) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

UWAGA! BLUESONALIA 2020 ODWOŁANE !!!!

BLUESONALIA 2020 ODWOŁANE

Dodano: 23.10.2020 16:42
Źródło: DK Oskard

Gdzie: PWSZ Konin, ul. Popiełuszki 4

Kiedy: 6-7 listopada 2020

„Z przykrością zawiadamiamy, że przewidziane  koncerty w ramach Festiwalu Bluesonalia 2020, nie odbędą się z powodów niezależnych od organizatora. Panująca pandemia uniemożliwiła nam zorganizowanie tego wydarzenia. Szanowni Państwo, wszyscy którzy zakupiliście karnety drogą internetową otrzymacie zwrot bezpośrednio na Wasze konta natomiast osoby, które zakupiły bilety w kasie CKiS mogą udać się również tam aby otrzymać zwrot. Do zobaczenia w lepszym dla wszystkich czasie. Bądźcie zdrowi.”

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bluesonalia 2020,   ckis dk osksrd

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jest nadzieja, ze już niedługo OSKARD będzie tętnił życiem artystycznym i że cykl imprez wróci do kalendarza. Andrzejowi - Prezesowi Stowarzyszenia InArt życzę w dalszym ciągu mnóstwo pomysłów w prezentowaniu BLUES'a na wysokim Krajowym i zagranicznym poziomie.
Dodano: 29.11.2020 21:18    Przez: Ryszard Bazarnik

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.