Skocz do zawartości
LM.plImprezySpacerujcie wirtualnie po wystawie Wojtka Bukowieckiego

Spacerujcie wirtualnie po wystawie Wojtka Bukowieckiego

Dodano:
Spacerujcie wirtualnie po wystawie Wojtka Bukowieckiego

link do spaceru: www.ckis.konin.pl

 

 

Galeria CKiS Wieża Ciśnień zaprasza na niezwykły spacer po wystawie Wojtka Bukowieckiego „Ja to ktoś inny”. Dajcie się porwać na bezpieczną wędrówkę po wnętrzu galerii bez wychodzenia z domu, szczególnie że w Koninie takie zwiedzanie ekspozycji dostępne jest po raz pierwszy.

Poczujecie się tak, jakbyście odwiedzili Galerię naprawdę.

Zastosowane w spacerze panoramy sferyczne, w wysokiej rozdzielczości HD, przedstawiające pełen widok góra – dół pozwolą też widzom symulować obracanie się wokół własnej osi, przyglądanie się pracom, zapoznanie z opisami, wysłuchanie wypowiedzi autora wystawy oraz jej kuratora.

Osią wystawy malarza, rysownika, pedagoga Wojtka Bukowieckiego jest siedem prac stanowiących nawiązanie do biblijnego stworzenia świata. Mamy tu również barwne portrety słoni i niezwykle sugestywne autoportrety.
Prace Wojtka Bukowieckiego prowokują do zadawania fundamentalnych pytań o sens istnienia, przemijania, śmierci oraz bezsilności człowieka wobec jej nieuchronności. Autor ukazuje świat w figuratywnych przedstawieniach przetrawionych przez własną świadomość.
Kuratorami wystawy są Robert Brzęcki i Marcin Derda.

Proponujemy rozpocząć spacer od kliknięcia „?”, który znajduje się w prawym, dolnym rogu ekranu.

Spacer: http://www.ckis.konin.pl/wirtualnyspacer/

 

Spacerujcie wirtualnie po wystawie Wojtka Bukowieckiego
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole