Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17102) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Przyjdź i zobacz Teatr Rysowania Starowieyskiego - wystawa już dostępna

Dodano: 3.02.2021 17:44

Gdzie: CKiS - DK Oskard

Kiedy: 4-21 lutego, poniedziałek-niedziela: 12.00-19.00

bilet 10 zł w kasie Oskardu lub na www.ckis.konin.pl

Wystawę Franciszka Starowieyskiego można zobaczyć od 4 do 21 lutego osobiście w CKiS – DK Oskard. Zapraszamy gorąco od poniedziałku do niedzieli, od 12.00 do 19.00.

Kupując bilet w kasie lub online w cenie 10 zł, można otrzymać atrakcyjne upominki związane z wystawą: obracany puzzel dla dorosłych z nadrukiem ukrytego fragmentu pracy, świeczkę z główną postacią obrazu lub notes z nadrukowanym podpisem mistrza, które można odebrać do godziny 19.00.  
Tu kupisz bilet – 10 zł: https://bit.ly/3jdLKBT

Oczywiście zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego: noście maseczki, dezynfekujcie ręce i zachowujcie dystans. Podczas zwiedzania w sali wystawienniczej może przebywać równocześnie 12 osób.

Zapraszamy gorąco do nowych wnętrz Oskardu na oglądanie monumentalnego obrazu, o długości 18 i wysokości 3 metrów, jednego z najwybitniejszych polskich artystów. Wizja kłębowiska odrealnionych postaci ludzkich i zwierzęcych oraz stworów mechanicznych, to największy TEATR RYSOWANIA Starowieyskiego, jaki powstał w Polsce. Niezwykle ciekawym dopełnieniem wystawy jest video z komentarzem Jerzego Zegarlińskiego z Agencji Zegart, plansze z tekstami o dziele i jego twórcy oraz fotografie dokumentujące powstawanie tego Teatru Rysowania. Wystawa pochodzi z kolekcji Cypriana Biełańca i Arkadiusza Widelskiego.

Dziełem „W oczekiwaniu Ocaliciela” Starowieyskiego można również cieszyć się podczas wirtualnego spaceru – dostęp 5 zł, w tym przypadku widzowie nie otrzymują gadżetów. Po zapłaceniu biletu każdy otrzymuje hasło na e-mail podany podczas zakupu.
Tu kupisz dostęp do wirtualnego spaceru – 5 zł: https://bit.ly/3cBYukB

  • Przyjdź i zobacz Teatr Rysowania Starowieyskiego - wystawa już dostępna
  • Przyjdź i zobacz Teatr Rysowania Starowieyskiego - wystawa już dostępna
  • Przyjdź i zobacz Teatr Rysowania Starowieyskiego - wystawa już dostępna

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wystawa,   Franciszek Starowieyski,   obraz,   dzieło,   mistrz rysunku,   artysta,   malarz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.