Dzisiaj jest środa 12 maja 2021, imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16996) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Show Kopińskiej w rezerwach. Medyk II zdeklasował ... (0)Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)

Bądźmy razem w MIEŚCIE KOBIET

Dodano: 23.02.2021 17:12

Kiedy: 5-13 marca 2021

Gdzie: Konin

Zbliża się najbardziej kobiece wydarzenie w naszym mieście! CKiS w Koninie wraz z 30 partnerami zaprasza do udziału w 13. edycji projektu Konin Miasto Kobiet, który odbywać się będzie od 5 do 13 marca 2021 r. Przygotowaliśmy blisko 60 propozycji w 4 różnych kategoriach: Przystanek kultura, Zadbaj o rozwój, Bądź w formie i Daj się rozpieszczać.

Mamy nadzieję, że trzynastka okaże się szczęśliwa i że dostarczymy Wam radości, inspiracji i wspaniałych kulturalnych doznań w tym trudnym dla wszystkich czasie. Z powodu pandemii Konin Miasto Kobiet odbywać się będzie w formule hybrydowej. Jeśli tylko będzie to możliwe, wydarzenia zorganizowane zostaną w tradycyjnej formule, jeśli warunki na to nie pozwolą, przeniesiemy je do sieci.  

W tym roku na Przystanku kultura czekają wystawy, koncerty, seanse filmowe, autorskie spotkania i ciekawa lektura. Marząc o lepszych czasach, polecamy muzyczny projekt ORGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Usłyszymy także uczniów Szkoły Wokalno-Aktorskiej FAMA w repertuarze Maryli Rodowicz pt. „Kobieta – piekło i raj”.

W Galerii CKiS Wieża Ciśnień zobaczymy wystawę malarstwa Izabeli Kostiukow „Lśnienie” a w CKiS przy ul. Okólnej fotografie Madam Miko „Amputation”. Udostępnione zostaną także wystawy wirtualne m.in. KOBIETY AKADEMII Fundacji Podaj Dalej czy KOBIETY W LITERATURZE – wystawa zaproponowana przez CDN PBP.  

W Kobiecym Kinie Konesera w odnowionym wnętrzu Kina Oskard będzie można zobaczyć film „Helmut Newton. Piękno i bestia” o autorze kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów. A już 8 marca w Dzień Kobiet zaprosimy na Ladies Night z „Obiecującą. Młodą. Kobietą”, która na swoim koncie ma 4 nominacje do Złotych Globów 2021.

W Mieście Kobiet rozwijamy też pasje i zainteresowania, inwestujemy w siebie. A wszystko za sprawą wykładów, treningów i spotkań z barwnymi osobowościami. W kategorii Postaw na rozwój nie zabraknie warsztatów uJAwnianie siebie! Ósma edycja warsztatów to 3 spotkania online. Pozostając w domowym zaciszu, możesz dołączyć do kameralnej grupy i doświadczyć wspólnej pracy w zupełnie nowej jakości. Zadbaj o siebie w możliwie dostępny sposób: stwórz własną tarczę antykryzysową, rozpraw się z wewnętrznymi wrogami, naucz się samowspółczucia i przygotuj się do wiosennego przebudzenia.

Ze wspaniałymi kobietami spotkacie się również w ramach cyklu Kobiety z pasją, który współtworzy Anna Pilarska – redaktor naczelna portalu LM.pl. Od kilku lat na spotkania w miłej atmosferze, zapraszane są kobiety związane z Koninem i regionem. Również w tegorocznej edycji pojawią się ciekawe bohaterki, aby opowiedzieć o sobie i swoich pasjach.

Nie zabraknie w tegorocznej edycji porad związanych ze zdrowym stylem życia i budowaniem dobrej kondycji. Zapewnią to salony piękności, które proponują m.in. zabiegi, masaże i warsztaty. Warto również sprawdzić swoje możliwości i stawić czoła sportowym wyzwaniom. Po prostu Bądź w formie i Daj się rozpieszczać.

Szczegółowy program znaleźć można na stronie www.koninmiastokobiet.pl
Warto zaglądać również na profile na Facebooku facebook.com/kmk.konin oraz Instagramie koninmiastokobiet

Bądźmy razem, oderwijmy się od codzienności i wspólnie świętujmy w Mieście Kobiet.

  • Bądźmy razem w MIEŚCIE KOBIET

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kobieta,   wydarzenie,   spotkania,   wystawy,   koncerty,   warsztaty,   rozwój,   kultura,   CKiS

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.