Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17446) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

Dzień Kobiet z KDK

Dodano: 3.03.2021 11:13
Źródło: LM.pl

Dzień Kobiet w Konińskim Domu Kultury to wystawa ,,Kobiety”, dobre filmy w Kinie Centrum z ulgowymi biletami dla wszystkich pań, konkurs ze świetnymi nagrodami oraz wyjątkowa prezentacja taneczno-muzyczna, która będzie prezentem od KDK dla wszystkich kobiet.

Od 5 do 8 marca Koniński Dom Kultury zaprasza na wydarzenia kulturalne związane z Dniem Kobiet. W repertuarze Kina Centrum znajdą się dobre filmy o kobietach: ,,Czarownica miłości”, ,,Jestem Ren” oraz ,,Mulan”. W tych dniach dla wszystkich pań będziemy mieli ulgowe bilety (13 zł).

Na Facebooku KDK ogłosimy 5 marca konkurs, w którym do wygrania będą: podwójne zaproszenie na występ kabaretu Paranienormalni (27 marca w KDK), vouchery do salonu fryzjerskiego ,,Metamorfoza” Agaty Lisowskiej oraz bukiet kwiatów z kwiaciarni ,,Latorośl” w Ślesinie, a także zaproszenia do Kina Centrum. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 8 marca.

W niedzielę, 7 marca w Strefie K w Konińskim Domu Kultury o 16.00 odbędzie się wernisaż ,,Kobiety”. Na wystawie zaprezentowane zostaną prace młodych, utalentowanych artystów z Atelier KreDKa w KDK.

Natomiast 8 marca na YouTube oraz Facebooku odbędzie się premiera wyjątkowej prezentacji, która będzie prezentem od KDK dla wszystkich kobiet. Na skrzypcach zagra Mirosław Grzanka, kierownik artystyczny Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum, a zatańczą Anna Cherniei i Marta Merdzińska.

Zapraszamy do świętowania Dnia Kobiet z Konińskim Domem Kultury!

  • Dzień Kobiet z KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.