Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17251) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Wystawa "Foty zza fosy" i koncert Father's Friends

Dodano: 10.03.2021 17:02

Kiedy: 19 marca, g. 19.30 - wystawa i koncert

Gdzie: CKiS - DK Oskard

na koncert obowiązują wejściówki do odbioru w kasie Oskardu od 11 marca

 

 

FOTY ZZA FOSY to ekspozycja fotografii koncertowej będąca rezultatem przeprowadzonych w lutym warsztatów „ACH TA FOSA, CZYLI JAK ZOSTAĆ FOTOGRAFEM KONCERTOWYM” przez Marcina Pflanza specjalizującego się w tym gatunku fotografii.

Podczas wystawy będzie można zobaczyć, w głównym foyer Oskardu, 28 wielkoformatowych fotografii 14 członków Konińskiego Klubu Fotograficznego FF działającego przy CKiS w Koninie. Prezentowane prace wykonane były podczas zaaranżowanego specjalnie koncertu zespołu Father’s Friends, który na deskach Oskardu zagrał w prawdziwych warunkach scenicznych dla warsztatowiczów. Choć było to wydarzenie zamknięte, to atmosfera tego spotkania sięgnęła zenitu. Father’s Friends zaprezentował utwory z nowej płyty NIEWIDZIALNY, a fotografowie mogli poczuć się jak na wielkim scenicznym wydarzeniu, łapiąc niepowtarzalne kadry i chwile.

19 marca, o g. 19.30 zaprosimy zwiedzających do obejrzenia w DK Oskard wystawy fotografii koncertowej FOTY ZZA FOSY a chwilę później w Klubokawiarni NOT będzie możliwość uczestniczenia w koncercie Father’s Friends, który zagra utwory z nowego krążka NIEWIDZIALNY.

Na koncert obowiązują wejściówki - dostępne w kasie Oskardu już od 11 marca od g. 14.00.

Father’s Friends jest formacją, która powstała w 2018 r., a w roku 2020 ukonstytuowała swój ostateczny skład. Tworzą autorską muzykę i unikają kopiowania innych artystów zarówno w zakresie odtwarzania ich twórczości, jak również bezpośredniego inspirowania się konkretnym wykonawcą.
Grają w sześcioosobowym, dość dojrzałym składzie, zróżnicowanym pod względem preferencji muzycznych, co na pewno słychać w ich twórczości, a co sprawia również, że dość trudno jest im określić swój styl inaczej jak bardzo ogólnie Rock Music! Tworząc swoje kompozycje, kierują się jednak kilkoma głównymi priorytetami. Piosenki Father’s Friends mają zawierać: melodię, niebanalną lirykę i być doprawione „odrobiną pieprzu” zarówno w tematyce utworu, jak i jego ostatecznym kształcie.
Album NIEWIDZIALNY to zbiór 10 piosenek opisujących spostrzeżenia faceta w średnim wieku, który wiele przeżył i nabrał dystansu do otaczającego go życia, co pozwala mu na wyciągnięcie chłodnych wniosków, na które nie miał czasu, będąc „młodym gniewnym z gorącą głową”.

  • Wystawa "Foty zza fosy" i koncert Father's Friends

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   Father's Friends,   fotografia,   wystawa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.