Skocz do zawartości
LM.plImprezyKonkurs na wykonanie palmy wielkanocnej - przyjmowanie prac

Konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej - przyjmowanie prac

Dodano:
Konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej - przyjmowanie prac

Kiedy: palmy należy dostarczyć 25 marca

klasztor oo. Franciszkanów od 14.00 do 16.00

CKiS w Koninie informuje, że nie zmieniają się zasady przyjmowania palm na Konkurs. Palmy należy dostarczyć 25 marca (czwartek) w godzinach 14.00-16.00 do Klasztoru oo. Franciszkanów ul. Reformacka 2 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto podejmie się stworzenia tradycyjnej palmy wielkanocnej, wykorzystując naturalne materiały. Można użyć suszonych kwiatów, zielonych gałązek czy kolorowej bibuły. Minimalna wysokość palm to 30 cm. Uczestnicy indywidualni zgłaszają 1 palmę, szkoła - maksymalnie 3 palmy.

Prace oceni Komisja artystyczna powołana przez organizatorów, która przyzna nagrody i wyróżnienia. Podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 11 kwietnia. O formule rozstrzygnięcia, będziemy informować.

Regulamin, karty zgłoszenia można znaleźć na: www.ckis.konin.pl
Informacji udziela Renata Rudowicz – CKiS, tel. (63) 274 66 06, e-mail: r.rudowicz@ckis.konin.pl

Organizatorzy Konkursu Centrum Kultury i Sztuki oraz Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie zachęcają do tworzenia palm i podtrzymywania tradycji związanych ze świętami Wielkiej Nocy. To okazja do międzypokoleniowej integracji, wspólnej zabawy i rozwijania plastycznych umiejętności.

Konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej - przyjmowanie prac
Czytaj więcej na temat:Wielkanoc, palma wielkanocna, konkurs, nagrody
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole