Dzisiaj jest sobota 24 lipca 2021, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15717) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (79) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
27 / 21oC
Pojutrzepogoda
24 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
#RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w p ... (2)Dorośli żeglarze na łódkach dla dzieci. Regaty na ... (0)

Konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej - przyjmowanie prac

Dodano: 22.03.2021 09:30

Kiedy: palmy należy dostarczyć 25 marca

klasztor oo. Franciszkanów od 14.00 do 16.00

CKiS w Koninie informuje, że nie zmieniają się zasady przyjmowania palm na Konkurs. Palmy należy dostarczyć 25 marca (czwartek) w godzinach 14.00-16.00 do Klasztoru oo. Franciszkanów ul. Reformacka 2 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto podejmie się stworzenia tradycyjnej palmy wielkanocnej, wykorzystując naturalne materiały. Można użyć suszonych kwiatów, zielonych gałązek czy kolorowej bibuły. Minimalna wysokość palm to 30 cm. Uczestnicy indywidualni zgłaszają 1 palmę, szkoła - maksymalnie 3 palmy.

Prace oceni Komisja artystyczna powołana przez organizatorów, która przyzna nagrody i wyróżnienia. Podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 11 kwietnia. O formule rozstrzygnięcia, będziemy informować.

Regulamin, karty zgłoszenia można znaleźć na: www.ckis.konin.pl
Informacji udziela Renata Rudowicz – CKiS, tel. (63) 274 66 06, e-mail: r.rudowicz@ckis.konin.pl

Organizatorzy Konkursu Centrum Kultury i Sztuki oraz Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie zachęcają do tworzenia palm i podtrzymywania tradycji związanych ze świętami Wielkiej Nocy. To okazja do międzypokoleniowej integracji, wspólnej zabawy i rozwijania plastycznych umiejętności.

  • Konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej - przyjmowanie prac

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wielkanoc,   palma wielkanocna,   konkurs,   nagrody

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.