Dzisiaj jest wtorek 15 czerwca 2021, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16633) SPORT FORUM FIRMY (5607) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koniński akcent na Jazzonaliach. Inspiracje hejnał ... (3)Konin. Rozpoczęło się głosowanie na nazwy rond i w ... (2)

Krzysztof Zalewski w KDK

Dodano: 6.04.2021 08:47
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 30 maja 2021  godz. 18.00 i 21.00

Bilety: 135 zł 

https://www.tiketto.pl/Show/Description/19522

 

Krzysztof Zalewski wystąpi w Konińskim Domu Kultury 30 maja. Bilety kupione na wcześniejsze terminy  pozostają ważne. Konin znalazł się na trasie koncertowej promującej najnowszy album artysty ,,Zabawa”.

 

- Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata – tak ,,Zabawę" widzi jej twórca. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień i mimo to – a może właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew.

Podczas koncertu w Koninie usłyszymy na pewno ,,Wszystko będzie dobrze” czy ,,Annuszka”, czyli single z najnowszej płyty Zalewskiego. Nie zabraknie utworu ,,Miłość Miłość” z płyty ,,Złoto” czy męskograniowego hitu ,,Początek”.

Dotychczasowe osiągnięcia Krzysztofa Zalewskiego złożyły się na dwa Fryderyki w 2018 roku w kategoriach Nowe Wykonanie za album ,,Zalewski śpiewa Niemena” oraz Kompozytor Roku – nagrodę Krzysztof Zalewski odebrał razem z Dawidem Podsiadło za utwór ,,Początek”.

 

Zapraszamy na dwa koncerty 30 maja  o 18.00 i 21.00.

 

Bilety w cenie 135 zł można kupić w kasie KDK lub przez stronę internetową www.kdk.konin.pl

 

Link do zakupu biletów https://www.tiketto.pl/Show/Description/19522

 

Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym.

 

Krzysztof Zalewski wydał debiutancką płytę - rockową, ostrą, surową - zaraz po wygranej „Idola” w 2004 i po jakimś czasie słuch po nim zaginął – ale to nie znaczy, że Zalef zrezygnował z muzyki. Wręcz przeciwnie! Terminował u Nosowskiej i w Heyu, grał w Muchach i Japoto, występował z Brodką, a nawet zagrał w filmie.

Uzbrojony w te do świadczenia Zalewski zadebiutował ponownie, albumem „Zelig”. To wyzwanie rzucone dzisiejszej muzyce popularnej: 10 rockowych piosenek, ambitnych i chwytliwych zarazem. Dla wszystkich, ale nie dla każdego. Tą płytą zaistniał w świecie muzyki alternatywnej i zagrał setki koncertów w całej Polsce.

Rok 2016 to nowa odsłona - płyta „Złoto” - najbardziej osobista, a zarazem najbardziej przystępna i przebojowa  płyta Krzysztofa Zalewskiego. Płyta ta otworzyła mu drogę do udziału w najciekawszych projektach dziejących się na polskim rynku muzycznym - jak np. Męskie Granie. To dla tego projektu Zalewski napisał utwór „Początek”, który w bardzo szybkim tempie osiągnął ponad 100 milionów wyświetleń.

Kolejny singiel „Kurier”, który powstał do filmu Władysława Pasikowskiego również okazał się dużym przebojem.

Obecnie Zalewski promuje swój najnowszy album ,,Zabawa”.

  • Koncert  Zalewskiego

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert zalewskiego,   kdk,   koncerty w koninie,   zalewski,   kultura w Koninie,   Zalewski

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.