Dzisiaj jest wtorek 11 maja 2021, imieniny: Igi, Miry, Lwa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17292) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Dobrze kierowane pasje, czyli „Czwartkowe spotkania z uczelnią”

Dodano: 6.05.2021 11:00

„Roboty inspekcyjne – moja pasja, czyli jak młodzi ludzie rozwijają swoje zainteresowania” to kolejny wykład z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, który przeprowadzi dr Paweł Sobczak.

Koncepcja tego spotkania jest nieco inna niż poprzednich, bowiem prelegent przedstawi najciekawsze projekty badawcze, których był opiekunem. Na wstępie omówi m.in. program E(x)plory, największą w Polsce inicjatywę wspierania młodzieży w realizacji innowacyjnych projektów naukowych. Przeprowadzi także rozmowę z Bartłomiejem Owczarzem, uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, laureatem i finalistą konkursów i olimpiad. Bartek opowie o swojej pasji — robotach inspekcyjnych i dronach, a także wskaże drogę do sukcesów naukowych.

Paweł Sobczak jest doktorem nauk fizycznych, menedżerem kierunku studiów zarządzanie i inżynieria produkcji. W 2018 roku otrzymał tytuły: Wielkopolskiego Nauczyciela Roku oraz Przyjaciela młodzieży. Obecnie pełni funkcję koordynatora projektu HySchools Poland, poświęconemu technologiom wodorowym.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią", zapraszamy 6 maja. Początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/sZAc4

Następne wykłady pojawią się w kolejne czwartki, i tak aż do 17 czerwca, zawsze o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane będą za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Młodzi ludzie niech chwycą za Biblię, za Słowo Boże, Bóg na nich czeka, naprawdę warto żyć z Bogiem i dla Boga.
Dodano: 04.05.2021 12:04    Przez: Maranatha
Młodzi ludzie w Koninie kojarzą mi się z marszami lewicowo-tęczowymi i przekleństwami, które padają z ich ust i wypisanymi na ich sztandarach, czy to się Bogu podoba ? " Nie samym chlebem człowiek żyje ale każdym Słowem, które pochodzi z ust Bożych".
Dodano: 04.05.2021 13:23    Przez: Maranatha
avatar a młodym ludziom z czym kojarzy się to twoje głupkowate ględzenie ? - nawiedzony oszołomie....
Dodano: 06.05.2021 12:03    Przez: zx

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.