Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16427) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

FOTOSPACER - wyruszaj na fotograficzne łowy - KFF FOCUS NAD WARTĄ

Dodano: 5.05.2021 17:45

Gdzie: Konin, przestrzeń miasta

Kiedy: 28 maja, g. 21.00

konieczne zapisy do 27 maja

bilet: 15 zł

Zapraszamy na nocny FOTOSPACER, który odbędzie się w piątek 28 maja 2021 r. w Koninie, w ramach 1. edycji Konińskiego Festiwalu Fotograficznego FOCUS NAD WARTĄ. Późnym wieczorem, w starej części Konina, pod czujnym okiem warszawskich specjalistów z fotospacery.pl - Tomasza Kulasa i Arkadiusza Uriasza rozpoczniemy fotograficzne, nocne łowy.

Do udziału w spacerze zapraszamy zarówno zawodowców, jak i amatorów, pasjonatów pięknej sztuki utrwalania chwili, bez względu na wiek, miejsce zamieszkania.

Tematem FOTOSPACERU będzie ciekawa, pełna niezwykłych i tajemniczych miejsc trasa, przygotowana przez Damiana Kruczkowskiego, dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie, w porozumieniu z Tomaszem Kulasem i Arkadiuszem Uriaszem.

Liczba miejsc jest ograniczona – w FOTOSPACERZE maksymalnie może wziąć udział 40 osób. Warunkiem uczestnictwa jest zakupienie do 27 maja do g. 24.00, biletu w cenie 15 zł, poprzez stronę internetową ckis.konin.pl lub w kasie kina Oskard oraz wstępne zaakceptowanie regulaminu.

Wszystkich szczęśliwych posiadaczy biletu, zapraszamy 28 maja o g. 20.45 na Plac Wolności w starej części Konina, gdzie po dopełnieniu formalności uczestnictwa ruszymy o g. 21.00 w ekscytującą trasę.
Detal, gra świateł, zabawa kontrastem, fotografia uliczna z innej perspektywy to wszystko z czym uczestnicy będą mogli się zmierzyć w swoich działaniach fotograficznych. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, a współorganizatorem - Miasto Konin.
Zapraszamy!

kiedy: piątek, 28 maja 2021
gdzie: przestrzeń miasta Konina
start: 21.00, Plac Wolności w Koninie (starówka)

Temat
Głównym tematem Fotospaceru będzie „Nocna fotografia miejska” realizowana w najpiękniejszych, najbardziej fotogenicznych, historycznych miejscach Konina. Uczestnicy zmierzą się także  z innymi oryginalnymi zadaniami fotograficznymi: nocną fotografią portretową, fotografią grawitacyjną oraz ruchem na fotografii.

Potrzebny sprzęt
Niezbędny jest oczywiście aparat, ale przyda się także dość lekki, solidny statyw fotograficzny. Warto wziąć ze sobą lampę błyskową (ale nie jest to konieczne) oraz zwykłą latarkę ręczną lub czołową. Do tego wygodne obuwie i ubranie „na cebulkę” (w nocy może być dużo chłodniej), najchętniej takie, które zniesie nawet ewentualne kładzenie się na ziemi. Przydatna będzie również odrobina jedzenia i picia dla podtrzymania energii podczas całego fotospaceru.

Prowadzący
Arkadiusz Uriasz
Pasjonat fotografii i zawodowy fotograf, rejestrujący na co dzień uroczystości i wydarzenia związane z Muzeum Wojska Polskiego. Niemal od początku związany z grupą FotoSpacery.pl – ekipą pasjonatów organizującą oryginalne wydarzenia, łączące fotograficzne „safari” w miejscach nieoczywistych czy niedostępnych ze szkoleniami technik obrazowania, warsztatami, testami sprzętu foto-video oraz spotkaniami towarzyskimi.

Tomasz Kulas
Fotograf, który odkrył, że oprócz samego fotografowania ogromną satysfakcję sprawia mu także fotografowanie przeżywane wspólnie. Organizuje i prowadzi wiele szkoleń, wydarzeń i warsztatów fotograficznych. Założyciel grupy Fotospacery.pl, dziennikarz fotograficzny i technologiczny z ponad 20-letnim doświadczeniem, a także były trener centralny firmy Sony na Polskę w zakresie urządzeń foto-wideo.

  • FOTOSPACER - wyruszaj na fotograficzne łowy - KFF FOCUS NAD WARTĄ
  • FOTOSPACER - wyruszaj na fotograficzne łowy - KFF FOCUS NAD WARTĄ

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:fotografia,   fotospacer,   Focus nad Wartą

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.