Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16363) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

NIEME KINO - koncert z pokazem diaporamy - KFF FOCUS NAD WARTĄ

Dodano: 5.05.2021 18:18

Kiedy: 29 maja, g. 21:30
Gdzie: CKiS – DK Oskard

Nieme Kino to poznańska formacja artystyczna tworząca muzykę z pogranicza piosenki autorskiej, awangardy, bluesa i muzyki alternatywnej, łącząca świat instrumentów akustycznych ze światem muzyki elektronicznej, często w bardzo psychodelicznych klimatach.

Nieme Kino to połączenie trzech sztuk: filmu, muzyki i fotografii w jednym przedstawieniu artystycznym.
Podczas koncertu na ekranie będą wyświetlane diaporamy autorstwa Bartosza „Niemego” Stróżyńskiego. Zakres tematyczny diaporam to Antarktyka, Arktyka i rzeki tropikalne.

W listopadzie 2018 roku ukazał się debiutancki album zespołu „Najsmutniejsze auto w okolicy”. Utwór „Siedem” z tej płyty dotarł do pierwszego miejsca na liście przebojów Aferzasta na antenie poznańskiego Radia Afera. Zespół wystąpił na kilku festiwalach artystycznych, m.in. OPPA, Piosenkarnia, Maraton Piosenki Osobistej, Gramy u Siebie czy Sztukateria.
W roku 2021 ukaże się druga płyta zespołu.

Autorem muzyki i tekstów oraz producentem jest Niemy, filmowiec i fotograf podwodny, kompozytor, producent projektów multimedialnych, znany między innymi z bezprecedensowego przedsięwzięcia „Trzy Sztuki w Antarktyce”. Na saksofonach gra Najduh, klasycznie wykształcony muzyk, który fascynuje się improwizowaną muzyką saksofonową, przez wiele lat grający w orkiestrach dętych oraz kształcący nowych adeptów saksofonu. Flavio, to włoski pierwiastek Niemego Kina, klasycznie i jazzowo wykształcony basista i kontrabasista z dużym międzynarodowym doświadczeniem studyjnym i scenicznym. Za bębnami zasiada Piotr, który jak nikt inny potrafi cicho i subtelnie grać na perkusji.

Koncert odbywa się w ramach 1. Konińskiego Festiwalu Fotograficznego.

Wstęp na koncert jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo mają posiadacze biletu zakupionego na Fotobitwę.

  • NIEME KINO - koncert z pokazem diaporamy - KFF FOCUS NAD WARTĄ
  • NIEME KINO - koncert z pokazem diaporamy - KFF FOCUS NAD WARTĄ

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:fotografia,   koncert,   Nieme Kino,   Focus nad Wartą

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.