Dzisiaj jest niedziela 13 czerwca 2021, imieniny: Antoniego, Lucjana, Gracji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16468) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 10oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Seria trwa. Górnik Konin zremisował z Ch ... (0)Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)

Recepta na biznes w "Czwartkowych spotkaniach z uczelnią"

Dodano: 20.05.2021 09:52

Prowadzenie własnej firmy to praca dla wytrwałych i konsekwentnych, którzy wiedzą czego chcą i mają siłę, by to osiągnąć.

O blaskach i cieniach, jakie są z tym związane, już po raz drugi w cyklu czwartkowych spotkań z uczelnią, opowie dr Magdalena Bartczak. Wykład jest zatytułowany „Dlaczego w biznesie warto być konsekwentnym i ciągle udoskonalać?”.

Podczas spotkania słuchacze dowiedzą się, że nie wszystko w biznesie udaje się za pierwszym razem, jednak konsekwencja połączona z nieustannym udoskonalaniem się może stanowić receptę na sukces i stały rozwój. Prelegentka, na przykładzie uruchomionej przez siebie kawiarni Czekoladowa Solidarność, zaprezentuje sposób pracy, narzędzia, metody i efekty nieustannego udoskonalania.

Dr Magdalena Bartczak jest nie tyko wykładowcą na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie, ale także praktykiem — od ponad 20 lat zarządza dużymi markami, m.in. Morliny, Vitax, Grześki, Goplana, Familijne, Jeżyki.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, zapraszamy 20 maja, początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/JK6k9

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PWSZ Konin,   czwartkowe spotkania z uczelnią,   własna firma,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.