Dzisiaj jest piątek 25 czerwca 2021, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16230) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Konin bez unijnych kar za wodę (0)Rządził OSP Chorzeń przez 52 lata. Oddał Złoty Klu ... (0)

MDK zaprasza - Piosenka Literacka w Synagodze

X Wojewódzki Konkurs Piosenki Literackiej.

Dodano: 11.06.2021 10:40

X Wojewódzki Konkurs Piosenki Literackiej 

Konińska Synagoga 

20 czerwca, godz. 16.30 

Młodzieżowy Dom Kultury  w Koninie zaprasza na finał X Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Literackiej.

Tegoroczna edycja Konkursu odbędzie się w budynku dawnej Synagogi  już w niedzielę 20 czerwca!  Na scenie będziemy mogli zobaczyć  młodych wokalistów w repertuarze, w którym obok pięknej muzyki ważne jest słowo.

Gwiazdą wieczoru, a także jurorem w konkursie będzie pieśniarz, gitarzysta, poeta i kompozytor w jednej osobie – Mirosław Czyżykiewicz.

O godzinie 16.30 rozpoczną się przesłuchania konkursowe, zaś po przerwie przeznaczonej na obrady Jury – o godzinie 20.00 – zapraszamy na ogłoszenie wyników konkursu, koncert laureatów i koncert gwiazdy wieczoru – Mirosława Czyżykiewicza.

Wstęp wolny – zarówno na przesłuchania konkursowe, jak i na koncert galowy. Jednakże na koncert o godzinie 20, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują bezpłatne zaproszenia (do odbioru w Młodzieżowym  Domu Kultury w Koninie, ul. Przemysłowa 3 D, tel. 63 243 77 17 , od poniedziałku od godz. 12).

Szykuje się poetycko-muzyczna uczta! Zapraszamy !

  • MDK zaprasza - Piosenka Literacka w Synagodze

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konkurs,   piosenka,   poezja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Mamy w Koninie:Dom Kultury, mamy Oskard, mamy Amfiteatr, mamy Muszlę koncertową w Parku, mamy MDK , mamy halę w Morzysławiu.Znalazłoby się jeszcze wiele więcej miejsc podobnych. Po co nam nowe inne, kosztujące grubą kasę (nie nasze) miejsce imprez?Czy Nas na to stać?Prezydent zacznij spłacać nasze kredyty!!!!
Dodano: 11.06.2021 21:36    Przez: p***rnese tu

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.