Dzisiaj jest poniedziałek 2 sierpnia 2021, imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15488) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
21 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Próbowali powstrzymać Olimpię. Udało się tylko prz ... (0)Pamiątki z Powstania Warszawskiego w licheńskim mu ... (3)

Projekt „Missing You” powstał w dobie pandemii

Dodano: 14.06.2021 12:29

Gdzie: Klubokawiarnia NOT w DK Oskard Konin

Kiedy: 9 lipca, godz. 19.30

Wstęp: Bilety w kasie OSKARDu

STARLESS tworzy trójka utalentowanych artystów: Marta Bejma (ex- ALHENA ), Piotr Pryka (obecny członek zespołu ALHENA) oraz Wojciech Kokociński. Każdy z nich, z innego świata, ale za to ze wspólną pasją. Postanowili stworzyć coś wyjątkowego w oparciu o poezję.

Gościnnie w zespole występują; Monika Moszczyńska – wiolonczela oraz Weronika Podkul i Gosia Myszkorowska– skrzypce. Są studentkami Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, które swoją obecnością sprawiły, że brzmienie płyty “Missing You” nabrało pięknych barw.

Autorem tekstów jest Wojciech Kokociński, z wykształcenia prawnik, pasjonat i fan muzyki prog rockowej. Autor zbiorów tomików wierszy: „Emocje” i „Ścieżki bólu”. Na kanwie tych tekstów namówił Martę do stworzenia tego projektu. Początkowo miała to być czytana poezja do muzyki z wokalizą, ale stworzyło się z tego coś unikalnego. Nikt nie spodziewał się, że z połączenia tej współpracy wyjdzie pełna płyta muzyczna.

Projekt „Missing You” powstał w dobie pandemii i działa z zamysłem pokrzepienia i dodania pewnej eteryczności szarej rzeczywistości. Koncert w piątek 9 lipca 2021 w Sali NOT w odremontowanym CKiS „Oskard” w Koninie, godzina 19.30.

Bilety w kasie OSKARD ( zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi, ilość widzów ograniczona do 50 % )

  • Projekt „Missing You” powstał w dobie pandemii

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   klubokawiarnia NOT,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.