Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15285) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

Koncert ,,Paleta kolorów" na zakończenie roku artystycznego w KDK

Dodano: 15.06.2021 14:37

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 25 czerwca, godz. 16.00 i 18.00

Wstęp wolny, obowiązują zaproszenia

Paleta kolorów – to tytuł koncertu kończącego rok artystyczny w Konińskim Domu Kultury. 25 czerwca na dużej scenie zaprezentują się nasi młodzi, utalentowani tancerze. W KDK trwają przygotowania do tego fantastycznego, długo oczekiwanego wydarzenia.

Po długiej przerwie tancerze z Konińskiego Domu Kultury nareszcie wystąpią na rodzimej scenie przed dużą publicznością. Jest to dla nich ogromne wyzwanie. Większą część widowni stanowić będą bliscy młodych tancerzy, którzy nie mogą się już doczekać, by podziwiać swoje pociechy na scenie.

- Czekamy na ten koncert i widzów, których obecność jest niezbędna, żebyśmy mogli pięknie zaistnieć w kolorowym, artystycznym świecie – mówi Małgorzata Kazuś, kierownik Działu Artystycznego Konińskiego Domu Kultury. – Kolory otaczają nas zewsząd, wypełniają od środka, ograniczają ale i wspierają, oddają sens nas samych. Chcemy pokazać naszą energię, opowiedzieć o uczuciach, o tym, co udało się zrobić w tym roku artystycznym. Pamiętajcie, że jesteśmy kolorową i różnorodną energią tańca. Serdecznie zapraszamy na koncert ,,Paleta kolorów”!

Na scenie KDK podziwiać będziemy tancerzy z grup CODA, CORTE, FUKS, Body and Soul, którzy pracowali pod okiem instruktorów: Marty Merdzińskiej, Anny Cherniei, Jacka Szczepankiewicza i Grzegorza Ambroziaka.

25 czerwca w KDK odbędą się dwa koncerty: o godz. 16.00 i 18.00. Wstęp jest wolny, obowiązują wejściówki. Niespodzianką dla widzów będą z pewnością filmy, prezentujące ujęcia zza kulis, z przygotowań młodych tancerzy do koncertu. Będzie je można zobaczyć w holu KDK.

  • Koncert ,,Paleta kolorów" na zakończenie roku artystycznego w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.