Skocz do zawartości
LM.plImprezyWakacje z KDK - zapraszamy na zajęcia artystyczne

Wakacje z KDK - zapraszamy na zajęcia artystyczne

Dodano: , Żródło: LM.pl
Wakacje z KDK - zapraszamy na zajęcia artystyczne

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: od 1 lipca do 27 sierpnia

Wstęp wolny, zapisy: 63 211 31 33 wew. 29

Wakacje w Konińskim Domu Kultury pełne będą tańca, muzyki, plastyki i filmu. Dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia artystyczne już od 1 lipca.

W programie wakacyjnych spotkań z Konińskim Domem Kultury znajdą się zajęcia taneczne prowadzone przez Martę Merdzińską, Annę Cherniei, Grzegorza Ambroziaka i Jacka Szczepankiewicza. Bogatą ofertę zajęć plastycznych przygotowała także Katarzyna Mijakowska. Nie zabraknie również warsztatów filmowych, na które zaprasza Andrzej Moś oraz spotkań z muzyką, które poprowadzi Mirosław Grzanka.
Na próby otwarte zapraszają zespół muzyczny Agharta oraz zespół wokalny Fantazja.

Zajęcia artystyczne są skierowane do uczestników indywidualnych. Obowiązuje limit miejsc z uwagi na wciąż istniejące obostrzenia. Zapisy przyjmuje impresariat KDK, nr telefonu: 63 211 31 33 wew. 29.

Na stronie internetowej Konińskiego Domu Kultury zamieszczony jest harmonogram zajęć – można sprawdzić jakie zajęcia w danym dniu będą się odbywały.

Oprócz harmonogramu znajduje się tu również regulamin akcji wakacyjnej oraz zgłoszenie wraz z ankietą, które należy wypełnić i przekazać instruktorowi przed zajęciami.

Warto dodać, że przez całe wakacje będzie działało Kino Centrum, które codziennie zaprasza dzieci i młodzież na świetne filmy. Bilety: 13 zł.

Wakacje z KDK - zapraszamy na zajęcia artystyczne
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole