Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (14902) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Wakacje z KDK - zapraszamy na zajęcia artystyczne

Dodano: 22.06.2021 14:27
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: od 1 lipca do 27 sierpnia

Wstęp wolny, zapisy: 63 211 31 33 wew. 29

Wakacje w Konińskim Domu Kultury pełne będą tańca, muzyki, plastyki i filmu. Dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia artystyczne już od 1 lipca.

W programie wakacyjnych spotkań z Konińskim Domem Kultury znajdą się zajęcia taneczne prowadzone przez Martę Merdzińską, Annę Cherniei, Grzegorza Ambroziaka i Jacka Szczepankiewicza. Bogatą ofertę zajęć plastycznych przygotowała także Katarzyna Mijakowska. Nie zabraknie również warsztatów filmowych, na które zaprasza Andrzej Moś oraz spotkań z muzyką, które poprowadzi Mirosław Grzanka.
Na próby otwarte zapraszają zespół muzyczny Agharta oraz zespół wokalny Fantazja.

Zajęcia artystyczne są skierowane do uczestników indywidualnych. Obowiązuje limit miejsc z uwagi na wciąż istniejące obostrzenia. Zapisy przyjmuje impresariat KDK, nr telefonu: 63 211 31 33 wew. 29.

Na stronie internetowej Konińskiego Domu Kultury zamieszczony jest harmonogram zajęć – można sprawdzić jakie zajęcia w danym dniu będą się odbywały.

Oprócz harmonogramu znajduje się tu również regulamin akcji wakacyjnej oraz zgłoszenie wraz z ankietą, które należy wypełnić i przekazać instruktorowi przed zajęciami.

Warto dodać, że przez całe wakacje będzie działało Kino Centrum, które codziennie zaprasza dzieci i młodzież na świetne filmy. Bilety: 13 zł.

  • Wakacje z KDK - zapraszamy na zajęcia artystyczne

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.