Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15154) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 17oC
Jutropogoda
25 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Wystawa plakatów filmowych Adama Karwackiego - Dyplom 2021

Dodano: 30.06.2021 17:41

Kiedy: 2 lipca-2 sierpnia 2021 r.

Gdzie: CKiS - DK Oskard

Już od piątku, 2 lipca, w CKiS DK Oskard, będzie można oglądać zbiór plakatów Adama Karwackiego, tegorocznego absolwenta Plastyka w Kościelcu. Wystawa to kolejny efekt współpracy CKiS oraz  Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych.

Dyplom Karwackiego został zrealizowany pod kierunkiem promotora Rity Drabiny i otrzymał wyróżnienie. Wspólnym mianownikiem prac jest szeroko pojęta tematyka marynistyczna definiowana przez popularne filmy.

Znajdziemy tutaj plakaty do takich filmów jak „Kapitan Philips”, „Sink the Bismarck”, „Polowanie na czerwony październik”, „Rejs wyklętych” czy kultowego filmu „Rejs”. Oczywiście na wystawie nie mogło zabraknąć także słynnego „Titanica” w reż. J. Camerona.

Tak o pracach mówi promotor Rita Drabina: „Wystawa Adama Karwackiego to cykl plakatów filmowych o tematyce marynistycznej. Plakaty te są świetnym pomysłem na przedstawienie pasji Adama do statków i historii okrętów. Prosta a jednocześnie mocna forma graficzna, oszczędna kolorystyka wpisują się w jego tożsamość. Analiza tematyki morskiej, którą Adam jest zafascynowany, doskonale pokazuje, że projektowanie graficzne jest interdyscyplinarną dziedziną sztuki”.

Wystawę można oglądać do 2 sierpnia.
Polecamy.

  • Wystawa plakatów filmowych Adama Karwackiego - Dyplom 2021
  • Wystawa plakatów filmowych Adama Karwackiego - Dyplom 2021

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wystawa,   plakaty,   Oskard

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.