Skocz do zawartości
LM.plWiadomościRazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w parku

RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w parku

Dodano: , Żródło: LM.pl
RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w parku

Charytatywny Piknik Hiphopowy RazemDlaCypisa już za tydzień w konińskim parku. Nie zabraknie dobrej muzyki, ale też atrakcji dla dzieci i licytacji na rzecz Sławka Wanata.

Slawkowi „Cypisowi” Wanatpwi pod koniec kwietnia pękł w głowie tętniak. Teraz jeden z prekursorów konińskiego hip-hopu walczy o powrót do sprawności, a jego rodzina i przyjaciele o zdrobycie środków na rehabilitację 43-latka. Miesięczne leczenie kosztuje ok. 20 tys. zł.

Jeszcze do końca lipca trwa zbiórka pieniędzy na platformie siepomaga.pl (TUTAJ). Na koncie jest już ponad 115 tys. zł, ale do osiągnięcia celu pozostaje jeszcze ponad 20 tys. zł. Równocześnie w mediach społecznościowych trwają licytacje. Żeby wziąć w nich udział wystarczy wejść na facebookową grupę „Razem dla Cypisa – licytacje”. Za tydzień natomiast, 31 lipca odbędzie się pierwsze duże wydarzenie poświęcone „Cypisowi”. Charytatywny Piknik Hiphopowy RazemDlaCypisa rozpocznie się o godz. 15.00 w Parku Miejskim im. F. Chopina w Koninie.

Tego dnia nie zabraknie animacji dla najmłodszych i licytacji, z których dochód w całości przekazany zostanie na rehabilitację Sławka Wanata. Na scenie pojawią się: DJ Andy, Kris Tunabizz, Jag00, Merdeg, OPARCI O PRAWDĘ Zonia/McM/Mocownik/DJ-TIPIX, hipohopowa rodzina z Konina, 24 godziny, BFS/BR/62510 Banda. Całość poprowadzą przyjaciele „Cypisa” - Radol i Skrobi.

RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w parku
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole