Dzisiaj jest sobota 19 czerwca 2021, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16750) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 22oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Kursy break dance, hip hop i wokalne

Dodano: 6.09.2012 13:36
Źródło: KDK
Gdzie: Konin, Koniński Dom Kultury, Klub Energetyk
Kiedy: od 11 września, 14 września, 15 września 2012
Odpłatność: po 60 zł za kurs
Hip hop, break dance, dykcja, emisja głosu i interpretacja piosenki – to propozycje instruktorów Konińskiego Domu Kultury, które adresują oni do dzieci i młodzieży. We wrześniu odbędzie się nabór na trzy kursy – dwa taneczne, jeden wokalny, które najlepszym dadzą możliwość kontynuowania edukacji artystycznej w uznanych zespołach. Do udziału w zajęciach zaprasza również najstarszy klub filmowy w mieście - "Muza".

Kurs tańca break dance rozpocznie się 11 września 2012 o 16.00 w Konińskim Domu Kultury. Kolejne zajęcia będą się odbywały w poniedziałki i środy, mogą wziąć w nich udział dzieci i młodzież od 7-15 roku życia. Proponowane zajęcia będą cyklem 8 spotkań (w sumie 16 godzin na parkiecie). Poprowadzi je uznany tancerz, choreograf – Grzegorz Ambroziak, który nauczy chętnych podstaw tańca break dance – Locking i Popping.

Z kolei w Klubie „Energetyk”, 14 września 2012 o 15.30 rozpocznie się kurs hip hopu, który przeprowadzi instruktor Sylwia Michalak. Dzieciaki w wieku od 8-10 lat rozpoczną zajęcia o wspomnianej godzinie, nieco starsze – 11-15 lat o 17.00, młodzież powyżej 15 roku życia będzie zaczynała trening o 18.30 (wszystkie zajęcia z hip hopu trwają po półtorej godziny).
W sobotę, 15 września o godz. 9.00 ruszy kurs wokalny. Anna Ciesielska przeszkoli młodzież w wieku 14-18 lat w zakresie podstaw interpretacji utworu, dykcji i prawidłowej emisji głosu.

Wszystkie spotkania w ramach oferowanych kursów obejmują 16 godzin (8 spotkań), kosztują po 60 zł. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat zaświadczający o ukończeniu cyklu zajęć, zaś najlepsi będą mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań w stałych grupach.

Do indywidualnych zgłoszeń zaprasza również instruktor ds. filmu KDK, filmowiec-dokumentalista – Andrzej Moś. Każdy, kto chce rozwijać swoją pasję filmową, nauczyć się organizacji pracy na planie, podstaw montażu i sztuki operatorskiej, może skontaktować się z nim telefonicznie pod numerem telefonu 63 211 31 30 w. 37 bądź osobiście – odwiedzając Koniński Dom Kultury.  • Kursy break dance, hip hop i wokalne

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   Klub Energetyk,   film,   zajęcia artystyczne,   edukacja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.