Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18084) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Wystawa "Jakie jesteśmy"

Dodano: 7.02.2013 10:52
Gdzie: Konin, Galeria na Glince
Kiedy: 8 marca, godz. 18.00
Wstęp: Wolny
W Galerii na Glince, przy ul. Młodzieżowej  4 w Koninie, z okazji Dnia Kobiet odbędzie się wernisaż pod tytułem “Jakie jesteśmy

Będzie można tam obejrzeć obrazy pięciu malarek: Rozalii Nowak z Poznania, Agnieszki Waszkowiak z Konina, Agnieszka Jankowskiej z Konina, Aldony Łuczak z Kazimierza Biskupiego, Krystyny Ruminkiewicz z Konina.

Wernisaż uświetnią młodzi wykonawcy ze Szkoły Muzycznej Yamaha w Koninie. Alicja Miastkowska z "Zaczarowanego Ogrodu" pokaże, co można zrobić z kwiatami. W programie jest także wymiana damskich dodatków: paski, torebki, biżuteria, apaszki itp, porady kosmetyczki i wizażystki Magdaleny Pytlak, loterie z nagrodami i inne atrakcje.
 
  • Wystawa "Jakie jesteśmy"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:galeria na Glince,   wystawa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.