Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17984) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Licheń. Koncerty organowe w letnie niedziele o 14. ... (1)Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)

Tańczące Trzewiczki

Dodano: 5.04.2013 10:39
Gdzie: Kazimierz Biskupi, Hala Sportowa
Kiedy: 20 kwietnia, godz. 10.00
Wstęp:Wolny

Dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne z całej Wielkopolski w autorskich układach choreograficznych będzie można zobaczyć 20 kwietnia od godz. 10.00 w hali sportowej w Kazimierzu Biskupim podczas 4. Wielkopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych „Tańczące Trzewiczki”.

Do udziału w 4. WPZT „Tańczące Trzewiczki” zgłosiły się 42 zespoły z Wolsztyna, Odolanowa, Ślesina, Konina, Poznania, Turku, Babiaka, Kalisza, Ostrowa Wklp., Opatówka i Kościana.

Wysiłki młodych tancerzy ocenią: Katarzyna Kizior – tancerka, choreograf z Warszawy; specjalizuje się w technikach street jazz, modern jazz, fanky. Współpracuje przy produkcji programów telewizyjnych, m.in. „You Can Dance – Po prostu tańcz”,
Iwona Łagodzińska - instruktorka, choreograf zespołu tanecznego „GAMA” z Kłodawy (zdobywców nagrody głównej 3. Wielkopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych „Tańczące Trzewiczki” 2012), Piotr „Czyżuu” Czyżewski - dyrektor artystyczny Street Dance Academy Wrocław. Instruktor i choreograf w obrębie różnych stylów i nurtów tanecznych jak Hip-Hop, New Age, L.A Style, Krystian Weber - instruktor ds. muzyki Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Jako gość specjalny zaprezentuje się zespół taneczny GAMA z Kłodawy, który w ubiegłym roku zdobył nagrodę główną Przeglądu.
Wszystkie zespoły biorące udział w Przeglądzie otrzymają dyplomy i upominki, a laureaci walczyć będą o finansowe nagrody i wyróżnienia oraz Grand Prix. Fundatorem nagrody głównej w wysokości 1000 zł jest Starosta Powiatu Konińskiego, Nagrody na Przegląd ufundowali także Wójt Gminy Kazimierz Biskupi oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Po ogłoszeniu werdyktu instruktorzy będą mieli okazję porozmawiać z jurorami na spotkaniu warsztatowym, które jest nieodłączną częścią Przeglądu.

Celem Przeglądu jest nie tylko popularyzacja formacji tanecznych ich walorów artystycznych i wychowawczych, prezentacja dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych ale przede wszystkim rozwijanie wrażliwości estetycznej młodych poprzez bezpośredni kontakt z tańcem i muzyką.

Organizatorzy: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Gminny Ośrodek Kultury i Referat ds. Sportu i Rekreacji Urzędu Gminy w Kazimierzu Biskupim.

 

 

 

  • Tańczące Trzewiczki

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Tańczące Trzewiczki,   ckis,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.