Dzisiaj jest poniedziałek 6 kwietnia 2020, imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17664) SPORT FORUM FIRMY (5475) PRACA (23) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 9oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koninianie w "Kwarantańcu" polskich choreografów i ... (0)Wierzbinek. Pomysł na świąteczną dekorację do zrob ... (0)

Piknik na Dzień Flagi

Dodano: 15.04.2014 12:03
Źródło: LM.pl

Zawody sportowe, maraton zumby i badania medyczne. To wszystko podczas IV Pikniku Patriotyczno-Sportowego z okazji Dnia Flagi.

Zawody sportowe, maraton zumby i badania medyczne. To wszystko podczas IV Pikniku Patriotyczno-Sportowego z okazji Dnia Flagi.

Już po raz czwarty 2 maja na stadionie PWSZ w Morzysławiu spotkają się miłośnicy aktywnego wypoczynku. Z okazji Dnia Flagi o godz. 10 rozegrane zostaną tam zawody skoku w dal, pchnięcia kulą oraz dla biegaczy test Coopera. Na godz. 11 zaplanowano maraton zumby, a w trakcie całej imprezy będzie można zbadać poziom cukru we krwi, wody w organizmie, zmierzyć ciśnienie tętnicze, zbadać ilość tkanki tłuszczowej oraz wykonać badanie spirometryczne.  

  • Piknik na Dzień Flagi

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

O.K.
Dodano: 01.05.2014 15:11    Przez: ~Aktywny 57

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.