Dzisiaj jest sobota 22 lutego 2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21154) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
 W Turku powstanie pierwsza strefa wolna od dymu t ... (3)Wróciły seniorki, wrócą seniorzy? Trening naborowy ... (0)

Międzypowiatowy Przegląd Keyboardowy „Mistrz klawiatury”

Dodano: 28.04.2015 10:33

Gdzie: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

Kiedy: 9 maja 2015 roku, godz. 10:00

Wstęp wolny

          W dniu 9 maja 2015 roku, o godzinie 10:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbędzie się VI Międzypowiatowy Przegląd Keyboardowy „ Mistrz klawiatury 2015”. Przegląd ma na celu: prezentację dorobku muzycznego młodych wykonawców, rozbudzanie aktywności artystycznej dzieci i młodzieży, wzbogacenie doświadczeń muzycznych, wyzwalanie zdolności twórczych i odtwórczych oraz integrację młodych muzyków. Przegląd przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z powiatów: konińskiego (ziemskiego i grodzkiego), kolskiego, tureckiego i słupeckiego. W imprezie mogą brać udział soliści i zespoły keyboardowe (do kwartetu włącznie) w następujących kategoriach wiekowych: pierwsza (do 9 lat), druga (10 - 13 lat), trzecia (14 - 17 lat) Laureaci poszczególnych kategorii wiekowych otrzymają nagrody i wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy przeglądu uhonorowani zostaną pamiątkowymi dyplomami i upominkami.
          Organizator przewiduje nagrodę Grand Prix VI Międzypowiatowy Przegląd Keyboardowy „ Mistrz klawiatury 2015” dla szczególnie wyróżniającego się wykonawcy. Warunkiem udziału w przeglądzie jest prezentacja dwóch utworów - wyłącznie kompozycje publikowane w wydawnictwach, które muszą być zagrane z pamięci i na żywo. Szczegółowy regulamin na stronie: www.mdkkonin.pl.

  • VI Międzypowiatowy Przegląd Keyboardowy „ Mistrz klawiatury 2015”

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:przegląd,   MDK,   Konin,   muzycy,   maj,   keyboard,   nagrody,   dyplomy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.