Dzisiaj jest poniedziałek 6 lipca 2020, imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17839) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (29) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Zielonym do góry EXTRA. Zaczarowany ogród w Konini ... (1)

Koncert pt.: „Wąski most”

Dodano: 8.06.2015 13:10

Gdzie: Muzeum Okręgowe w Koninie

Kiedy: 18czerwca 2015 roku, godz. 20:30

Wstęp wolny

         Dyrektorzy: Muzeum Okręgowego w Koninie oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie zapraszają na koncert pt.: „ Wąski most”. Koncert organizowany jest w ramach XII Dni Kultury Żydowskiej i Izraelskiej w Wielkopolsce.

         W pięknych plenerach Muzeum Okręgowego w Koninie, w ostatnich dniach wiosny, widzowie zobaczą i wysłuchają: Bogusława Łowińskiego – narratora opowiadającego historię Żydów, muzykę w wykonaniu zespołu „Klezmer Band” pod kierunkiem Szymona Wieczorkiewicza. Widzowie posłuchają także nastrojowych piosenek w wykonaniu najlepszych wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie - pracujących na co dzień pod kierunkiem Mariusza Urbaniaka.

        Zapraszamy 18 czerwca 2015 roku do Muzeum Okręgowego w Koninie na godzinę 20:30. Dla zainteresowanych osób zapewniamy autokar, który zostanie podstawiony na parking przy Kościele NMP Królowej Polski ul. Przemysłowa – odjazd godzina 20:00 (zapewniamy autokar powrotny).

         Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Lucyna Lenard-Woźniak, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. Organizatorami są: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Muzeum Okręgowe w Koninie, Miasto Konin, a współorganizatorzy to: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Towarzystwo Wielkopolska-Izrael.

  • Koncert pt.: „Wąski most”
  • Koncert pt.: „Wąski most”

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koncert,   czerwiec,   Gosławice,   muzeum,   muzyka,   MDK,   Konin,   wokaliści

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.