Skocz do zawartości
LM.plImprezyKażde pokolenie ma własny czas

Każde pokolenie ma własny czas

Dodano:
Każde pokolenie ma własny czas
#KDK #Zakończenie roku artystycznego

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 22 czerwca 2022, godz. 17:00

Bilety: 10 zł do nabycia w kasie KDK

„Każde pokolenie ma własny czas” to koncert w wykonaniu tancerzy KONIN Dance Studio z Konińskiego Domu Kultury na zakończenie roku artystycznego, będącego jednocześnie podsumowaniem całorocznej pracy uczestników zajęć artystycznych. Na koncert zapraszamy 22 czerwca o godz. 17.00 do sali widowiskowej KDK. Bilety już w sprzedaży.

 
Koncert jest prezentacją zespołów tanecznych CODA, FUKS, BODY AND SOUL. Na scenie zobaczymy dzieci i młodzież, począwszy od grup początkujących po te zaawansowane.

- Wspaniale roztańczeni, ćwiczą bez ustanku. Nie od dziś wiadomo, że muzyka i taniec sprzyja budowaniu więzi i wieloletnich przyjaźni, a to co ich łączy to wspólna energia i chęć  doskonalenia swoich artystycznych tanecznych pasji – mówi Mirosław Grzanka, z-ca kierownika działu artystycznego w  KDK.
Motywem przewodnim prezentacji artystycznych jest piosenka z repertuaru zespołu Kombi „Każde pokolenie ma własny czas”, którą usłyszymy na finał.
 
Realizacja koncertu nie byłaby możliwa, gdyby nie praca i wsparcie wielu osób.
Koncepcja koncertu i reżyseria: Grzegorz Ambroziak i Jacek Szczepankiewicz. Reżyseria świateł: dział techniczny KDK, konsultacje Dariusz Intrys. Nadzór organizacyjny i konsultacje muzyczne: Mirosław Grzanka. Choreografie grup tanecznych: Marta Merdzińska, Klaudia Cembrowicz, Jacek Szczepankiewicz, Grzegorz Ambroziak.

Czytaj więcej na temat:kdk, ara, zakończenie roku szkolnego
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole