Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyKino pod gwiazdami- Miłość po sąsiedzku

Kino pod gwiazdami- Miłość po sąsiedzku

Dodano:
Kino pod gwiazdami- Miłość po sąsiedzku
Kino pod gwiazdami- Miłość po sąsiedzku

Gdzie: skwer przed KDK

Kiedy: 19 lipca 2024, godz. 21:30 

Wstęp wolny

Kino pod Gwiazdami to jedna z ulubionych wakacyjnych rozrywek mieszkańców Konina i gości odwiedzających nasze miasto. Zapraszamy w lipcu na plac przed Koniński Dom Kultury. Obejrzymy trzy znakomite tytuły, poobserwujemy gwiazdy i zjemy smaczny popcorn. Na spotkanie z kinem w plenerze zapraszamy w lipcowe piątki: 5, 19 i 26 lipca. Wstęp jest wolny, zapewniamy miejsca siedzące, ale jeśli macie ochotę to zabierzcie ze sobą kocyki, a do tego przyjaciół i dobry humor. I koniecznie spray na komary.

5 lipca o 22.00 obejrzymy wzruszający brytyjski dramat ,,Niezwykła wędrówka Harolda Fry”.

19 lipca o 21.30 w Kinie pod gwiazdami angielska komedia ,,Miłość po sąsiedzku”,

26 lipca o 21.30 obejrzymy wspólnie amerykańską komedię ,,Miłość, ślub i inne nieszczęścia”.

 

Opisy filmów

Niezwykła wędrówka Harolda Fry

Historia niezwykłego człowieka, który wyrusza w niezwykłą podróż. Harold wiedzie życie bez szczególnego celu, dopóki nie dowiaduje się, że jego dawna przyjaciółka Queenie umiera. Wyrusza w wędrówkę przez Anglię, aby się z nią zobaczyć. Podróż Harolda stanowi celebrację życia, która pomaga nam sobie uświadomić, że porażka i strata - tak samo jak sukces i radość - mogą nas ukształtować.

Reżyseria: Hettie Macdonald, gatunek: dramat, produkcja: Wielka Brytania, czas: 1 godz. 48 min.

 

Miłość po sąsiedzku

Rosemary i Anthony nie mogą bez siebie żyć, a jednak ciągle coś staje na drodze ich szczęściu. Ona (Emily Blunt) – rozważna i trochę romantyczna. On (Jamie Dornan) – niepewny siebie marzyciel o wielkim sercu. Co może pójść nie tak? Wśród pięknej zieleni irlandzkich krajobrazów Rosemary i Anthony na zmianę przyciągają się i odpychają, a paradoksalnie to wizyta przystojnego i bogatego rywala (Jon Hamm) sprawi, że trzeba się będzie zadeklarować... czy coś w tym stylu. W końcu nie od dziś wiadomo, że czasami miłość czai się tuż za rogiem. Po sąsiedzku!


Reżyseria i scenariusz: John Patrick Shanley, gatunek: komedia romantyczna, produkcja: Irlandia, Wielka Brytania, USA, czas: 1 godz. 42 min.

 

Miłość, ślub i inne nieszczęścia

Za kulisami starannie przygotowywanego, wystawnego ślubu polityka z Bostonu dochodzi do szeregu miłosnych perypetii. W wielowątkowej i pełnej humoru opowieści spotkają się ze sobą: nadąsany cateringowiec celebrytów (Jeremy Irons), który nawiązuje relację z niedowidzącą kobietą (Diane Keaton), początkująca organizatorka wesel (Maggie Grace) i zakochany w jednej z pasażerek przewodnik miejskich wycieczek (Andrew Bachelor). Emocjonujące przygody odmienią życie każdego z nich, udowadniając, że miłość potrafi być nieprzewidywalna.


Reżyseria i scenariusz: Dennis Dugan, gatunek: komedia romantyczna, produkcja: USA, czas: 1 godz. 30 min.

 

Do zobaczenia w Kinie pod Gwiazdami!

Przeczytaj również:KDK- Tu płynie Jazz
Czytaj więcej na temat:kdk, kino centrm
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole