„Piękna matka – piękna kobieta”. Konferencja i warsztaty w sanktuarium

„Piękna matka – piękna kobieta” to temat spotkania, które odbędzie się w najbliższą niedzielę w licheńskim sanktuarium.
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. W związku z tym w niedzielę, 17 maja, o godz. 10.00 w bazylice odprawiona zostanie msza święta. Po niej, w kaplicy Trójcy Świętej, odbędzie się konferencja, w której prelegentkami będą: Karolina Bączkiewicz – mentorka kobiet, Marlena Bessman-Paliwoda z fundacji „Czuły Dom” oraz Marta Jędrzejewska z fundacji „Ludzie Pełni Życia”. Od godz. 12.00 odbędą się warsztaty edukacyjne z profilaktyki raka piersi i samobadania, które poprowadzi Koniński Klub Amazonki.
Spotkanie jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich kobiet, nie tylko dla mam. Wydarzenie potrwa od godz. 10.00 do 15.00.







