Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyRUBENS w Koninie! Koncertowa jesień w CKiS

RUBENS w Koninie! Koncertowa jesień w CKiS

Dodano:
RUBENS w Koninie! Koncertowa jesień w CKiS

Gdzie: CKiS - DK Oskard

Kiedy: 24 listopada, g. 20.00

bilet: 89 zł| 23 listopada oraz w dniu koncertu: 99 zł.

Aż sześć nominacji do Fryderyków trasa po letnich festiwalach, nowy, wakacyjny singiel … Rubens nie zwalnia tempa! Jesienią rusza w kolejną trasę koncertową pod nazwą „BARDZIEJ NIŻ OK!”, promującą jego ostatni album „Piosenki, których nikt nie chciał”.

Rubens występował na scenie z Dawidem Podsiadło, Darią Zawiałow, Vito Bambino oraz innymi czołowymi polskimi artystami. Podczas pandemii, kiedy wstrzymano koncerty, Piotr Rubik (bo tak brzmi jego prawdziwe
nazwisko) zaszył się w swoim domowym studio i zaczął tworzyć piosenki na własne konto. Jak sam mówi, był to dla niego sposób ucieczki od wszechogarniającego chaosu spowodowanego pandemią. To z tego albumu pochodzi jego największy hit – „Wszystko ok?”, a jako że kariera nabiera tempa można śmiało powiedzieć że jest „Bardziej niż OK!”. I tak właśnie będzie na kolejnej trasie koncertowej. Artysta potwierdza, że na jesiennej odsłonie trasy zaprezentuje utwory, które nie były grane podczas wiosennej edycji ani podczas letnich koncertów. Zaprezentuje również nowe utwory, w tym wydany w czerwcu singiel „Pantera disco”.

Do 22 listopada bilety w cenie 89 zł.
23 listopada oraz w dniu koncertu bilet w cenie 99 zł.

Do kupienia w kasie CKiS-DK Oskard oraz online: https://bit.ly/Rubens_w_Koninie 

RUBENS w Koninie! Koncertowa jesień w CKiS
Czytaj więcej na temat:koncert, rubens, ckis, domkulturyoskard, oskard
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole