Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16322) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Portal LM.pl założony został w 1999 roku i jest pierwszym, najstarszym i największym internetowym serwisem informacyjnym we Wschodniej Wielkopolsce czyli na terenie byłego województwa konińskiego.

Swoim zasięgiem portal obejmuje następujące powiaty: Koniński, Turecki, Kolski, Słupecki, ale jest także pierwszym źródłem informacji o regionie dla osób mieszkających w innych regionach Polski oraz poza jej granicami.

Portal od początku swojej działalności utrzymuje pozycję lidera i innowatora na lokalnym rynku portali - jako pierwszy wprowadził czat oraz wideoczat, jako pierwszy publikował nagrania wideo (już w 2004 roku!), w 2009 roku na stronach portalu można było oglądać transmisje z wydarzeń kulturalnych realizowane na żywo.

Portal dostarcza swoim użytkownikom wszystkiego czego mogą oczekiwać od największego medium informacyjnego w regionie - aktualnych informacji z regionu, życia mieszkańców, sportowych oraz kulturalnych. Portal posiada także najobszerniejszy w regionie katalog firm a część ogłoszeniowa portalu jest największą bazą ogłoszeń drobnych w regionie Wielkopolski Wschodniej.

Forum dyskusyjne na portalu LM.pl jest najliczniej odwiedzanym w sieci miejscem gdzie swoje poglądy wymieniają mieszkańcy regionu byłego województwa Konińskiego.

W Internecie liczą się po pierwsze, po drugie i po trzecie UŻYTKOWNICY, a społeczność zgromadzona wokół portalu LM.pl jest największa w regionie. Kolejny co do wielkości portal odwiedza blisko 25 razy mniejsza liczba użytkowników.

LM.pl jako jedyny portal w regionie regularnie publikuje i udostępnia raporty odwiedzalności (badanie prowadzone przez firmę Gemius S.A.).

Wydawcą portalu jest LM Lokalne Media sp. z o.o., lider rynku mediów w Wielkopolsce Wschodniej. Firma ta jest między innymi wydawca jedynego bezpłatnego tygodnika w Koninie, a zarazem największej gazety w mieście - wydawanego w nakładzie 15 000 egzemplarzy Kuriera Konińskiego.

O nowej odłonie portalu (premiera 05.07.2011 r.):

Kolejna odsłona portalu LM.pl to nie tylko przebudowa czy modyfikacja starej wersji. Prace nad nowym serwisem rozpoczęliśmy w lutym bieżącego roku. Poświęciliśmy wiele godzin na ustalenie potrzeb naszych użytkowników i reklamodawców, dzięki czemu dopasowaliśmy się idealnie do potrzeb rynku. Realizację projektu rozpoczęliśmy od stworzenia nowego logo, zależało nam na zachowaniu podobieństwa do starego, rozpoznawalnego już znaku, przy jednoczesnym jego unowocześnieniu i odświeżeniu.
 
W zamieszczonym poniżej filmie opowiadamy o większości z widocznych zmian na nowym portalu, między innymi o przebudowanej stronie głównej i o nowych funkcjach dla czytelników. Dużo uwagi poświęciliśmy komentarzom, jakie na naszym portalu zamieszczają czytelnicy. Nie wszyscy pewnie zdają sobie sprawę, że każdego dnia użytkownicy portalu zamieszczają w sumie około tysiąca różnych komentarzy oraz wpisów na forach!
 
Gruntownej przebudowy doczekała się także największa w regionie internetowa baza firm. Aktualnie znajdują się w niej dane ponad 3000 różnych podmiotów z naszego regionu!
 
Przebudowa sekcji informacyjnych portalu wynikała z coraz większej liczby zamieszczanych przez naszą redakcję informacji. Obecnie jest to kilkaset  informacji z całego regionu i blisko 100 nagrań wideo w każdym miesiącu.
 
20 tys. nowych ogłoszeń drobnych w każdym tygodniu to wynik, z którego jesteśmy dumni. Rozbudowaliśmy także znacząco serwis ogłoszeniowy. Mamy nadzieję, że te zmiany spodobają się osobom korzystającym z największego portalu ogłoszeniowego w regionie Wielkopolski Wschodniej.
 
Zmienialiśmy ten portal dla Was, drodzy użytkownicy. Już na etapie przygotowań a także podczas prac staraliśmy się słuchać wszystkich z Was, każdego czytelnika i każdego reklamodawcy. Poznać Wasze uwagi i preferencje.

Docierając do tak ogromnej liczby użytkowników (przypominamy, że w miesiącu portal LM.pl odwiedza ponad 350 tys. unikalnych użytkowników, generując 11 mln odsłon w miesiącu, co czyni nas największym portalem lokalnym w naszym regionie oraz w całej Wielkopolsce) nie da się pogodzić oczekiwań wszystkich z Was, ale dołożyliśmy starań, aby każdy był zadowolony.
 
Prace nad nową wersją portalu wciąż trwają więc liczymy na wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do zgłaszania uwag.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, tam znajdziecie więcej informacji na temat nowości na portalu.


 
Pozdrawiamy zespół portalu LM.pl

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.