Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyKierownik budowy / montażu konstrukcji stalowych

Oferta pracy

Mostostal Wechta z siedzibą w Słupcy zatrudni osobę na stanowisko KIEROWNIK BUDOWY/MONTAŻU KONSTRUKCJI STALOWYCH.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży mostowej bez ograniczeń
  • wykształcenia wyższe budowlane
  • doświadczenia na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • znajomość branży budowlanej z zakresu inżynierii mostowej
  • doświadczenie w wykonawstwie
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • zaangażowania w wykonywaną pracę, samodzielności oraz operatywność
  • znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w delegacji , w tym poza granicami kraju
  • dobra znajomość AutoCAD i MS Excel
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B

ZADANIA:

  • pełnienie funkcji Kierownika Robót w ramach realizowanego projektu budowlanego
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną i budżetem
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • prowadzenie uzgodnień projektowych
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami, prace kalkulacyjne
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym i budżetem
  • czuwanie nad zgodnością robót z dokumentacją techniczną, wymaganiami, sztuką budowlana, budżetem
  • prace rozliczeniowe dot. podwykonawców
  • przygotowywanie wykonanych robót do odbiorów.

FORMA WSPÓŁPRACY: działalność gospodarcza, umowa o pracę. Stawki do negocjacji.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie aplikacji a na adres e-mail kadry@mostostal-slupca.pl lub kontakt pod numerem telefonu 507082555

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Mostostal Wechta Sp.z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole