Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyTechnolog

Oferta pracy

Mostostal Wechta z siedzibą w Słupcy zatrudni osobę na stanowisko TECHNOLOG.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe techniczne preferowane budownictwo)
  • sprawne posługiwanie się komputerem - znajomość MS Office, Excel, AutoCAD
  • znajomość procesów technologicznych: cięcia, palenia, składania, spawania, szlifowania, wiercenia, malowania
  • dokładność, zaangażowanie i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • osoby bez doświadczenia – nauczymy!!!

Zadania:

  • opracowanie procesu technologicznego - specyfikacje, karty technologiczne, szkice technologiczne, rejestry materiałowe, instrukcje technologiczne
  • optymalizacja procesów technologicznych, dobór narzędzi i oprzyrządowania
  • nadzorowanie procesów w powierzonym obszarze
  • zarządzanie zasobami technicznymi dla zapewnienia właściwej realizacji,
  • kontrola bieżącej produkcji pod względem zgodności z projektem oraz jakość wykonanych prac,
  • weryfikacja potrzeb związanych z utrzymaniem ciągłości produkcji

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Forma współpracy: umowa o pracę, działalność gospodarcza.

Stawki do negocjacji.

Tel.: 507082555.

Kontakt: kadry@mostostal-slupca.pl

Aplikując prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Mostostal Wechta Sp.z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole