Skocz do zawartości
LM.plOferty pracySpecjalista ds. serwisu i reklamacji ze znajomością języka niemieckiego

Oferta pracy

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli i mebli biurowych w Europie do naszego zespołu w Turku poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. serwisu i reklamacji ze znajomością języka niemieckiego
Biuro Wsparcia Sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta w zakresie reklamacji,
  • Przygotowanie i rejestrowanie dokumentacji reklamacyjnej i serwisowej,
  • Weryfikacja zasadności zgłoszeń reklamacyjnych, analizowanie przyczyn,
  • Ustalenie i potwierdzenie terminów realizacji reklamacji,
  • Obsługa magazynu reklamacji,
  • Przygotowanie przesyłek z częściami zamiennymi i zlecenie wysyłki,
  • Podejmowanie działań w zakresie prowadzącym do zapobiegania zdarzeniom reklamacyjnym.

OCZEKIWANIA:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • Obsługa komputera: pakiet MS Office + znajomość pracy z systemami ERP
  • Zorientowanie na klienta,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji,
  • Samodzielność, energia i dynamizm w działaniu,
  • Mile widziane wykształcenie techniczne.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Możliwość rozwoju w strukturach rozwijającej się międzynarodowej firmy o  skandynawskich korzeniach będącej liderem na rynku branżowym
  • Rynkowe wynagrodzenie i system premii motywacyjnych
  • Świadczenia dla pracowników z funduszu socjalnego (w tym preferencyjna oferta ubezpieczenia)
  • Program adaptacji i stałe wsparcie merytoryczne obejmujące szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazna i nastawiona na współpracę atmosfera w pracy.